Naprawa iphonów w łodzi

 

Rok temu postanowiłam zainwestować i kupić na raty iphona. Wiele słyszałam o tych telefonach, że są dobre, niezawodne oraz świetnie współpracują z użytkownikiem. Przy takich dobrych opiniach postanowiłam również w niego zainwestować, ponieważ potrzebowałam dobrego telefonu, a nie zależało mi jakoś koniecznie na modnym aparacie. Co nie zmienia jednak faktu, że iphony są obecnie w modzie. Kto ma jabłko ten ma klasę. 

Szybka w iphonie do wymiany

serwis iphone łódźTelefon zakupiłam i rzeczywiście świetnie mi się sprawdza. Działa bez zarzutu i nie zacina się. Jego drobnym minusem jest słaby aparat fotograficzny przedni oraz ograniczona ilość aplikacji do ściągnięcia w porównaniu do telefonów z androidem. Problem jest taki, że ostatnio jak wsiadałam do samochodu, zapomniałam wyjąc telefon z kieszeni i niestety poskutkowało to tym, że iphon upadł na goły beton tak niefortunnie, że strzaskał się cały ekran. Telefon jest na gwarancji, ale nie obejmuje ona niestety wymiany ekranu. Nie pomyślałam przy zakupie, żeby wykupić ubezpieczenie. Potrzebuję znaleźć dobry serwis żeby to wycenić. Wpisałam w wyszukiwarkę serwis iphone łódź i wyskoczyło mi kilka pozycji. To na co zwracam uwagę to opinię użytkowników oraz czas naprawy. Nie ukrywam, że bardzo zależy mi na szybkiej naprawie, ponieważ mam również maca, z którym mój telefon jest połączony. Poza tym iphon świetnie się spisuje w pracy. Serwis iphone łódź, który znalazłam zaproponował mi wymianę ekranu w bardzo dobrej cenie, a do tego miał bardzo pochlebne opinie użytkowników.

Cieszę się, że oddałam mój telefon do tego serwisu. Obsługa bardzo miła i zorganizowana. Telefon miałam naprawiony w ciągu półtora tygodnia co jest na prawdę bardzo dużym sukcesem. Polecam serwis iphon łódź, ponieważ świetnie się znają na swojej pracy. Jestem zadowolona, że mam swojego iphona z powrotem.