Naklejki 3D na zamówienie

 

Czy wyprodukowanie wypukłych naklejek jest drogie? Są z pewnością nieco droższe niż naklejki zwykłe. Jednak nie są na tyle drogie, aby producenci nie decydowali się na ich wykorzystanie w swoich produktach.

Jak powstają trójwymiarowe naklejki?

naklejki na zamówienieNaklejki stają się wypukłe dzięki zastosowaniu odpowiedniej folii lub dzięki samoprzylepnemu papierowi. Naklejki, które muszą być bardziej wytrzymałe są zazwyczaj również utwardzane żywicą. Takie naklejki na zamówienie powstają zazwyczaj dla marek luksusowych i są bardzo estetyczne. Wykorzystywane są do tworzenia głównie logotypów znanych marek. Taka naklejka przyciąga wzrok klientów i zachęca do zakupu. Dodatkowo dzięki żywicy logo nie ulegnie zniszczeniu, ponieważ naklejka staje się odporna na ścieranie, wodę i warunki atmosferyczne. Logotypy na przykład marek motoryzacyjnych nie ulegają zniszczeniu przez wiele lat. Oprócz wykorzystania w motoryzacji, naklejki 3D bardzo często można spotkać na produktach projektantów lub znanych marek modowych. Tańsze naklejki wykorzystywane są na opakowaniach produktów użytku codziennego i kosmetykach oraz w popularnych reklamach, które możemy spotkać w przestrzeni miejskiej. Często ładne, ozdobne oznaczenia w wypukłej formie mają produkty z serii limitowanej lub takie, które dopiero weszły na rynek i producent chce, aby produkt zauważyło jak najwięcej potencjalnych klientów. Naklejki 3D wykorzystywane są w gadżetach reklamowych i upominkach dla stałych klientów.

Generalnie można więc spotkać je praktycznie wszędzie, na produktach droższych i tańszych. Takie logo jest przez klientów lepiej zapamiętywane i bardziej przyciąga ich wzrok. W przyszłości nawet jeśli nie uda im się zapamiętać nazwy firmy, będą kojarzyć estetyczny wygląd i kolorystykę logotypu.