Najlepszy projektant lokali na wynajem w trójmieście

Kamienica, którą kupiłem była w kiepskim stanie jeżeli chodzi o jej pomieszczenia. Tak na prawdę mury oraz całość była doskonale zachowana ale reszta wymagała remontu. Ja sam jako inwestor miałem na prawdę sporo na głowie. W końcu uznałem, że warto poszukać profesjonalnego rozwiązania.

Urządzałem wnętrza kamienicy wraz z architektem 

home staging trójmiastoZamierzałem wynajmować kamienicę i potrzebowałem osób, które chętnie by tam mieszkały. Jednak sam nie miałem wystarczającego poczucia stylu i dobrego smaku. Wtedy znajomy polecił mi coś takiego jak home staging trójmiasto. Była to pomoc przy urządzaniu wnętrz przeznaczonych na sprzedaż bądź wynajem. Dzięki temu miałem szansę podnieść standard oferowanych usług. Prawdziwego specjalistę znalazłem w Gdańsku. Tam było biuro projektowe, które zajmowało się rzeczami związanymi z tym zakresem. Na początku pokazałem na czym mi najbardziej zależy. Miałem nadzieję, że uda mi się przyciągnąć uwagę swoich przyszłych potencjalnych klientów. Trójmiasto było bardzo obszerne, a wymagania osób wynajmujących cały czas rosły. Trzeba było iść z duchem czasu aby nadążyć za modą. Home staging był świetnym wyjściem z mojej sytuacji. Ktoś kto zawodowo zajmował się projektowaniem wnętrz mógł bez problemu zająć urządzaniem. Cena takich usług była adekwatna co do jakości. Ja miałem polecone biuro projektowe z którego byłem bardzo zadowolony. Ostatecznie okazało się, że moja kamienica była remontowana krok po kroku. Wraz z architektem zajmowałem się po kolei każdym wnętrzem.

Miałem nadzieję, że uda mi się wszystko dopiąć na ostatni guzik. Inwestycja w kamienicę szła jak burza. Moi wykonawcy spisywali się na medal i wykonywali wszystkie polecenia doświadczonego projektanta. Udzielał mi również wskazówek dotyczących wyboru funkcyjnych mebli aby mieszkańcy mieli dobrze urządzone wnętrza.