Najlepsze metody depilacji bikini

Istnieją różne metody usuwania niepożądanego owłosienia. Domowe metody, które polegają na stosowaniu maszynek lub depilatorów często nie przynoszą pożądanych efektów, są bezbolesne i powodują duży dyskomfort. Nie sprawdzą się one w przypadku osób, których problemem jest zapalenie mieszków włosowych, a także różne skórne niedoskonałości.

Gładka skóra dzięki dokładnej depilacji bikini

dokładna depilacja bikini - krakówW gabinetach medycyny estetycznej oferowane są różnego rodzaju zabiegi, które skutecznie radzą sobie z niepożądanymi włoskami. Dzięki temu można zrezygnować z używania maszynek do golenia, które przynoszą krótkotrwałe efekty. Nie trzeba również usuwać włosów wraz z cebulkami przy użyciu depilatora, który powoduje duży dyskomfort. Sporym problemem jest depilacja miejsc intymnych. Skóra jest bardzo wrażliwa i delikatna, wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Niewłaściwa depilacja bikini może powodować podrażnienia, wrastanie włosków i występowanie stanów zapalnych. Warto skorzystać z usług doświadczonych specjalistów. Żele, kremy, maszynki oraz depilatory nie zawsze okazują się skuteczne. Doskonałym rozwiązaniem będzie będzie wizyta w gabinecie, gdzie oferowana jest dokładna depilacja bikini – Kraków to miasto, gdzie często wykorzystuje się laser. Urządzenie to generuje światło, które pochłaniane jest przez barwniki skóry i włosów. Niszczy cebulki oraz zapobiega wzrostowi włosów. Ważne jest, aby wykonać serię zabiegów, gdyż niektóre włosy znajdują się w fazie spoczynku. Zabieg ten może być wykonywany na różnych częściach ciała i przynosi doskonałe efekty.

Należy się jednak do niego odpowiednio przygotować. Skóra nie może być opalona i koniecznie jest zrezygnowanie ze stosowania niektórych leków uwrażliwiających skórę na światło. Przeciwwskazaniem jest nie tylko świeża opalenizna, ale także choroby skórne lub ciąża. Przed zabiegiem nie należy używać także żadnych perfum oraz balsamów.