Na urlop wynająłem apartament przy deptaku

Co roku wyjeżdżałem na urlop za granicę, ponieważ chciałem zwiedzić jak najwięcej miejsc. W tym roku jednak zdecydowałem się wybrać do Sopotu, gdzie od lat nie byłem. Nasze morze było piękne i dlatego chciałem właśnie w takim miejscu spędzić wakacje i wypocząć. 

Wspaniały widok z tarasu w wynajętym apartamencie 

sopot - apartament przy deptakuWybrałem Sopot, ponieważ najbardziej tam mi się podobało. Na dodatek był tam deptak, na którym sporo się zawsze działo. Szukałem hotelu, który posiadał sopot – apartament przy deptaku, bo na takim lokum mi tylko zależało. Poszukiwania rozpocząłem stosunkowo szybko, żeby mieć pewność, że w wybranym przeze mnie terminie będą wolne miejsca. Udało mi się zarezerwować apartament przy deptaku i od razu zapłaciłem zaliczkę, żeby zaliczka mi nie przepadła. Dzień przed wyjazdem się spakowałem i byłem gotów do drogi. Pojechałem na urlop własnym samochodem, ponieważ ceniłem sobie wygodę a hotel gwarantował darmowy parking dla swoich gości. Kiedy już udałem się do wynajętego apartamentu to od razu skierowałem się na taras. Wychodził on prosto na deptak i było wszystko dobrze widać. Właśnie o takim apartamencie marzyłem i byłem zadowolony, że udało mi się go zarezerwować w tym hotelu. W Sopocie spędziłem tydzień czasu. Codziennie jadałem posiłki na tarasie i rozkoszowałem się cudownym widokiem. Odpocząłem lepiej niż na wyjeździe zagranicznym i nawet poznałem wiele interesujących osób, z którymi spędzałem mnóstwo czasu. To były moje najlepsze wakacje od dawna. 

Po tych wakacjach dużo się w moim życiu zmieniło. Zrezygnowałem z zagranicznych wyjazdów, ponieważ w kraju było mnóstwo ciekawych miejsc do zwiedzenia a ja wszystkiego przecież nie widziałem. W kolejny urlop wybrałem się do Zakopanego i również byłem bardzo zadowolony.