Musiałam przygotować córkę do matury z matematyki

Moja córka była naprawdę bardzo zdolna. Z większości przedmiotów miała same dobre oceny. Byłam spokojna o jej wyniki matury z polskiego i języka obcego. Obawiałam się tylko matematyki. Zresztą nie tylko ja. Córka też była przerażona, ponieważ ten przedmiot zupełnie jej „nie podchodził” i była w szkole zagrożona. Próbowałam jej tłumaczyć matematykę, ale szczerze mówiąc, sama jej nie rozumiałam.

Jak przygotować się do matury z matematyki?

przygotowanie do matury z matematyki w warszawieW końcu uznałam, że przyda jej się profesjonalna pomoc. Korzystając z wolnego dnia zaczęłyśmy przeglądać oferty różnych kursów maturalnych i korepetycji z tego przedmiotu. Dosyć szybko znalazłyśmy taki kurs, który przypodobał się nam obok. Ja byłam przekonana, że córka będzie tam miała dobrą opiekę i skutecznie nauczy się matematyki, ponieważ zajęcia były prowadzone przez doświadczonych i rzetelnych pedagogów. Córkę najbardziej ucieszyło to, że kurs odbywał się blisko jej szkoły i mogła na niego chodzić od razu po zajęciach. Zdecydowałam się posłać córkę na to profesjonalne przygotowanie do matury z matematyki w Warszawie. Bardzo szybko przekonałam się, że to był prawdziwy „strzał w dziesiątkę”. Zajęcia były prowadzone kilka razy w tygodniu i trwały po dwie godziny. Dzięki nim córka szybko poprawiła swoje oceny w szkole i zaczęła lepiej rozumieć matematykę. W świetny sposób przygotowała się dzięki temu do egzaminu dojrzałości.

Cieszę się, że udało mi się znaleźć taki solidny kurs przygotowujący ją do matury z matematyki. Kilka miesięcy temu nawet bym się nie spodziewała, że matura z tego przedmiotu pójdzie córce najlepiej ze wszystkich. Córka najbardziej była zadowolona z tego, że zajęcia odbywały się regularnie, a wiedza którą mieli na nich przyswoić była sprawdzana. Dzięki temu kurs przyniósł tak dobre efekty.

Więcej na: https://marka.edu.pl/