Moda na męskie koszule flanelowe

Jestem Ania i od zawsze interesowała mnie moda. Dużo kombinowałam z ciuchami, projektowałam własne ubrania oraz wymyślałam sobie rożne, skomplikowane stylizacje. Czasem ludzie dziwnie się na mnie patrzyli, bo byłam ubrana w coś dziwnego. Ale każdy ma inny gust i nie powinno się przez to oceniać drugiego człowieka. Mam ogromny dystans do siebie i znam swoje wartości, więc opinia innych ludzi średnio mnie obchodzi.

Dziewczyna w męskich koszulach flanelowych

flanelowa koszula męskaPrawie codziennie odwiedzałam sklepy z tanimi ciuchami i wychodziłam z pełnymi torbami. Moja mama zawsze pytała się po co mi, aż tyle tego. A no właśnie po to, żeby móc robić własne ciuchy. Pewnego dnia, w sklepie, zobaczyłam piękną rzecz wiszącą na wieszaku. Była to flanelowa koszula męska. Każdemu kojarzyła się ona z mężczyznami, którzy wykonywali ciężką pracę. Była ona wykonana z miękkiej i lekkiej tkaniny bawełnianej. Była bardzo miła w dotyku. Postanowiłam ją sobie kupić. Zaczęłam wymyślać do niej różne stylizacje. Koszula dawała mnóstwo ciepła. Zaczęłam szukać w internecie, więcej takich ciuchów. Okazało się, że jest mnóstwo kolorów do wyboru. Koszula ta była dosyć luźna, a ja kocham duże ciuchy. Gdy wyszłam w niej pierwszy raz na ulicę spotkałam się różnymi komentarzami w moją stronę. Uznałam, że nagram filmik, który wstawię na media społecznościowe, żeby ludzie mogli się dowiedzieć, że nie tylko robotnicy noszą takie koszule. W tych czasach są one też dobrą alternatywą do zwykłych koszul. Sprawdza się ona dobrze też  podczas różnorodnych uroczystości. Możesz ją ubrać na co dzień do pracy,  ale i także na spacer wiosenną porą. Flanelowa koszula jest na tyle uniwersalna, że śmiało można ją założyć na wiele okazji w różnych odsłonach.

Dzięki mojemu filmikowi, ludzie zaczęli mniej komentować „dziwne stylizacje” drugiego człowieka. Każdy ma prawo nosić, to co mu się podoba. Flanelowe koszule stały się bardzo modne. Już nie są kojarzone tylko z ciężko pracującymi mężczyznami. Została nawet wprowadzona damska kolekcja.

Opublikowany w Moda