Meble z palet produkcyjnych

Mój mąż prowadzi hurtownię, w związku z tym często zamawia dużo palet. Są one potrzebne do składowania i przewozu towarów. Jednak często potem zostaje mu mnóstwo palet, których nie może oddać na skup bo na przykład mają niestandardowe rozmiary lub są zniszczone. Trzeba je potem jakoś wykorzystać.

Praktyczne wykorzystanie palet

polecane palety produkcyjneCzęść szła na przykład jako rozpałka do kominka lub go grilla. Jednak to nie załatwiało sprawy. Wyrzucać było szkoda, szczególnie te w dobrym stanie. Trafiłam na ciekawy artykuł dotyczący mebli z palet. Meble wyglądały dosyć atrakcyjnie, a do tego były łatwe do wykonania. Wystarczyło trochę je przyciąć, potem zbić w odpowiednim miejscu i gotowe. Pokazałam ten artykuł mężowi i jemu to też się bardzo spodobało. Postanowiliśmy, że polecane palety produkcyjne przerobimy na meble ogrodowe. Właśnie chcieliśmy takowe kupić, a tak się wstrzymaliśmy. A nuż wyjdą nam fajne meble i nie wydamy na nie wiele? Palety mieliśmy. Mąż obmyślił wszystko koncepcyjnie, przycinał palety i zbijał. Ja przemalowałam je na biały kolor i poszłam do sklepu by kupić poduszki ogrodowe. Z palet zamierzaliśmy zrobić dwie ławeczki i jeden stolik, który postawimy na tarasie. Byliśmy zadowoleni z wykonanej pracy, a ja rozesłałam znajomym zdjęcia naszych mebli z palet drewnianych. Wszyscy byli zachwyceni i chcieli mieć takie same u siebie. Mąż obiecał, że jak będzie miał jeszcze kilka niepotrzebnych palet to zrobi z nich kolejne meble i będzie sprzedawał wśród znajomych.

Okazało się, że z palet można zrobić fantastyczne meble. Ich tworzenie nie zajmuje wiele czasu, a efekty są zdecydowanie warte odrobiny poświęcenia. Meble paletowe prezentują się naprawdę modnie i nowocześnie, nie kosztują wiele, a do tego wygodnie się na nich siada na tarasie.