Materace firmy Sleepmed

 

Wiele osób skarży się na częste bóle w odcinku szyjnym i lędźwiowym, a czasem nawet w barkach. Kiedy nie możemy znaleźć przyczyny w sposobie aktywności w ciągu dnia, to warto się przyjrzeć warunkom w jakich śpimy, a konkretniej materacom.

Jaki będzie idealny materac?

materace sleepmedNiektórzy ludzie bagatelizują bóle w kręgosłupie i zwalają to na karb ciężkiej pracy lub siedzącego trybu życia. Oczywiście może to być tego przyczyną, ale bywa też tak, że powoduje to spanie na niewygodnym materacu, który nie zapewnia nam idealnego podparcia. Dostępne na rynku modele są najczęściej podzielone na miękkie, średnio – twarde i twarde, ale w ostatnich latach pojawiły się zupełnie nowe modele, które zrewolucjonizowały podejście do łóżka. Materace Sleepmed jako jedyne na rynku dostosowują się do naszych wymagań. Bez względu czy lubimy spać na twardym, miękkim czy średnio – twardym materacu, to możemy w ciemno kupić model Sleepmed. Zastosowano w nim innowacyjną metodę regulacji twardości podłoża, którą każdy może zmienić, ponieważ wystarczy wyciągnąć jedną warstwę pianki lub dowolnie zmodyfikować ułożenie jej poszczególnych części, gdyż są ruchome. Dzięki temu, kupując jeden materac – otrzymuje aż trzy różne. Ponadto w ofercie firmy znajdziemy dwa rodzaje modeli: wykonane w całości z pianki i hybrydowe będące połączeniem pianki i sprężyn kieszeniowych. We wszystkich modelach są zastosowane pianki termoelastyczne, które reagują na ciepło naszego ciała i jego ciężar, przez co perfekcyjnie się dopasowują.

Dobry materac powinien być wygodny, mieć zapewnioną doskonałą wentylacje i optymalnie podpierać nasze ciało. Właśnie takie są modele firmy Sleepmed, które wykazują działanie prozdrowotne, zatem sprawdzą się u każdego z nas i przyniosą sporo korzyści.