Mama była na wczasach w Ustce

Moja mama wróciła tydzień temu ze swoich wczasów na które wybrała się razem ze swoją przyjaciółką. Mama dwa razy w roku organizuje sobie z panią Irenką wyjazdy w różne rejony naszego kraju gdzie korzystają z różnych atrakcji. Mój tata nie ma nic przeciwko i sam często zachęca mamę aby sobie wyjechała żeby odpocząć. 

Mama wróciła zadowolona z nad morza

atrakcyjne wczasy w ustceTym razem mama z panią Irenką załatwiła sobie wyjazd nad morze do Ustki. Pani Irenka była już wcześniej w tym ośrodku i była bardzo zadowolona z obsługi, która jest zapewniana wszystkim wczasowiczom. Ośrodek był bardzo dobrze wyposażony i można było w nim korzystać z wielu zabiegów na różne dolegliwości, z którymi spotykają się starsze osoby. Mama z panią Irenką miały wspólny pokój z widokiem na morze. Atrakcyjne wczasy w ustce nie były w cale takie drogie. Mamie udało się znaleźć na popularnej stronie tani wyjazd na pełne dwa tygodnie. Wczasy miały zapewnione wyżywienie więc mama nie musiała z koleżanką ponosić żadnych dodatkowych kosztów. Jedynie ewentualne koszty, które ponosiła były związane z zakupem pamiątek i kilku zabiegów, które nie były wliczone w cenę pobytu. Mama z wakacji wróciła bardzo zrelaksowana i zadowolona. Pogoda im dopisała co było widać po opaleniźnie. Mama powiedziała, że to miejsce na prawdę bardzo jej się spodobało i będzie chętnie tam wracała. Postanowiłam skorzystać z mamy polecenia i także skusiłam się na wyjazd do tego atrakcyjnego ośrodka. Nigdy nie byłam w Ustce więc będę mogła to nadrobić. 

Ciesze się, że moja mama tak o siebie dba. Poświęciła naszej rodzinie cale swoje życie i tata to docenia. Dlatego dam ją namawia na takie wyjazdy. Teraz kiedy my jesteśmy duże i zaradne mama nie musi nas już tak pilnować. Chciałabym mieć takie wsparcie w przyszłości ze strony męża.