Little live pet – wymarzony prezent urodzinowy córki

 

Moja córka, Maja, kilka tygodni temu skończyła osiem lat. W tym roku przyjęcie urodzinowe Majki było wyjątkowe, ponieważ córka dostała swój wymarzony prezent urodzinowy. No prawie. Maja uwielbia zwierzęta i od dawna bardzo prosiła mnie i mojego męża o kota. Niestety w wynajmowanym przez nas mieszkaniu nie możemy mieć zwierząt. Musieliśmy więc wymyślić coś innego.

Kot z serii Little live pets ma niesamowite funkcje

little live pets kotW sklepach można znaleźć ogromną ilość różnych zabawek. Mieliśmy więc z mężem ciężkie zadanie. Na początku myśleliśmy o zwykłej maskotce kota, ale potem zobaczyliśmy interaktywną zabawkę kota. Nasz wybór padł na zabawkę o nazwie – little live pets kot, która okazała się strzałem w dziesiątkę. Córka była zachwycona. W zestawie znajdował się certyfikat adopcji, który Maja wypełniła od razu. Nazwała swoje zwierzątko Gosia. W zestawie oprócz certyfikatu znajdowały się również kuweta, miseczka i obróżka, oraz instrukcja obsługi. Kotek ten potraf jeść ze swojej miseczki. Jest to naprawdę słodkie. Do innych interaktywnych możliwości little live pet należą np. miauczenie, ruszanie ogonkiem, czy domaganie się głaskania. Gosia potrafi też tulić się do ręki i otwierać oraz zamykać oczy. Wygląda to dość realistycznie. W przyszłym roku zamierzamy z mężem podjąć się budowy domu – wtedy Maja na pewno będzie mogła zaadoptować prawdziwego kotka.

Naprawdę podoba mi się w jaki sposób Maja opiekuje się swoim zabawkowym kotkiem. Uważam, że to pokazuje, że jest ona odpowiedzialna i rzeczywiście nadaje się do tego by w przyszłości mieć kotka. Zwierzaki z Little live pet są naprawdę urocze. Są one również bardzo solidnie wykonane, a co najważniejsze nie nudzą się dziecku po kilku dniach, ponieważ posiadają wiele, ciekawych interakcji.