Ładna sukienka w dużym rozmiarze

 

Od wielu lat, z przyczyn zdrowotnych, mam problem z wagą. Ciężko jest mi zrzucić choćby kilka kilogramów. Najtrudniejsze jest dla mnie szukanie ubrań, które będą dobrze na mnie wyglądały, ponieważ w większości sklepów po prostu nie ma odzieży na mój rozmiar. Dlatego coraz częściej robię zakupy w internecie.

Poszukiwania sukienki na wesele

sukienki na wesele duże rozmiaryOd kiedy odkryłam zakupy w sieci, moje życie stało się znacznie prostsze. Nie muszę już poświęcać całego dnia na zakupy, żeby sprawdzić wiele różnych sklepów, w których można dostać ubrania w dużym rozmiarze. Bardzo rzadko kupowałam tam coś dla siebie. Ostatnio znów szukałam nowych ciuchów, tym razem z okazji wesela kuzynki. Miałam dużo pracy i jeszcze mniej czasu na bieganie po sklepach, dlatego wieczorami sprawdzałam internetowe sklepy, porównując różne modele sukienek w kilku sklepach, gdzie już robiłam zakupy. Zależało mi na znalezieniu naprawdę wyjątkowej kreacji, takiej, na widok której ciotka Kryśka zzielenieje z zazdrości. Od lat wytykała mi moją wagę, chociaż sama nosi ubrania ledwie o dwa rozmiary mniejsze niż ja. Na szczęście znalazłam naprawdę ładne sukienki na wesele duże rozmiary których pasowały na moją niezbyt drobną sylwetkę. Ceny także były niezłe, zwłaszcza jak na staranne wykonanie, które było widać na zdjęciach. Ponieważ do wesela zostało mało czasu, zamówiłam trzy sukienki, żeby ocenić, jaka najlepiej będzie na mnie leżeć, a pozostałe planowałam zwrócić do sklepu.

Sukienki dotarły do mnie już dwa dni później. Rozmiary były dokładnie takie, jak opisywał to producent, więc każda leżała na mnie nieźle. Ostatecznie zdecydowałam, że na wesele wybiorę się w zielonej sukience z koronką, ale zostawiłam sobie też jeszcze jedną, niebieską, która była wystarczająco elegancka na bardziej uroczystą imprezę, ale nada się też do pracy.

 

Opublikowany w Moda