Kupno poduszki na obrączki

Już wkrótce miałam wyjść za mąż. Mój narzeczony uczestniczył ze mną we wszystkich etapach organizacji ślubu i wesela. Dziwiło mnie to, że chciał nawet włączyć się do wyboru poduszeczki na obrączki, bo jest to jednak dosyć babskie zajęcie, ale cóż – to także jego ślub i chciałam, żeby był zadowolony ze wszystkich elementów ślubu i wesela. 

Zalety poduszeczek na obrączki z pudełkiem

poduszka na obrączki z pudełkiemW sklepie długo zastanawiałam się na tym, jaka poduszeczka pod obrączki będzie dla nas odpowiednia. Zależało mi na tym, aby był to produkt oryginalny i unikatowy. Nie taki, który będzie można sprzedać zaraz po ślubie, ale taki który zostanie dla nas na pamiątkę. Jednocześnie chciałam, aby poduszka była wygodna, a obrączki nie zsunęły się z niej przypadkiem. Sprzedawczyni podpowiedziała nam, że najwygodniejsza będzie poduszka na obrączki z pudełkiem. To model wybierany przez wiele par, ponieważ obrączek nie trzeba przywiązywać wstążką ani niczym innym i można je wygodnie i szybko wyjąć podczas składania przysięgi, dzięki temu unika się typowych weselnych wpadek. Dużą zaletą jest także możliwość osobistego spersonalizowania poduszki. Od ręki można na niej wygrawerować bądź wyszyć nasze imiona, datę ślubu bądź inny napis jaki sobie życzymy. Bardzo spodobało nam się takie rozwiązanie. Postanowiliśmy kupić atłasową miękką poduszeczkę z wyhaftowaną różą i pudełkiem w kształcie serca na jej środku. 

Na dole poduszki znalazł się napis na który składały się nasze imiona i data ślubu. Musieliśmy poczekać jeden dzień na realizację, ale naprawdę było warto. Taka poduszeczka na obrączki była bardzo oryginalna, a co najważniejsze wykonana z wysokojakościowego atłasu. Obrączki prezentowały się na niej naprawdę świetnie i bez problemu mogliśmy je wyjąć w momencie przysięgi.