Kto nosi małą czarną?

Kobiety lubią mieć dużo ciuchów, torebek, butów i przeróżnych dodatków. Choć mimo tego, każdej z nas zdarza się rano stać bezradnie przed pełną szafą i zastanawiać co na siebie włożyć. Za mało ubrań jest problemem, ale za dużo jeszcze większym, dlatego warto mieć  praktyczne rzeczy. 

Jak nosić małą czarną? 

mała czarnaDo najbardziej kobiecych strojów od zawsze należały sukienki i spódnice. W większości kultur europejskich jest to strój zarezerwowany tylko dla kobiet. Podkreśla kobiece biodra, nogi, talię, oraz niejednokrotnie biust. Sukienka to kawałek materiału zakrywający kobiece ciało od ramion nawet do kostek. Natomiast spódnica zaczyna się od pasa w dół i trzeba do niej założyć bluzkę. Mała czarna to klasyczna sukienka, najczęściej w wersji mini, lub midi, czyli do połowy uda albo do kolan. Może być uszyta z gładkiego, matowego, wzorzyste, lub połyskującego materiału. Najczęściej występuje w kolorze czarnym, ale możemy też ją spotkać w jaśniejszych barwach. Kobiety małą czarną zakładają na wyjątkowe okazję kiedy chcą dobrze wyglądać, albo podkreślić swoje kobiece atuty, którymi niewątpliwie są nogi, biodra i pupa. Sukienka może być obcisła, ale nie jest to konieczne, bo sporo modeli nie przylega zbyt dokładnie do ciała, a jedynie zarysowuje kobiece krągłości. Szczupłe panie wybierają sukienki mini do polowy uda, a panie o obfitych kształtach, wersję do kolan, lub zaraz za nie. Każda kobieta może dobrze wyglądać w małej czarnej, wystarczy ją odpowiednio dopasować do konkretnej figury. 

Każda kobieta powinna mieć w swojej garderobie przynajmniej jedną sukienkę i parę spódnic. To strój, który zawsze się przyda. Może jest mniej praktyczny niż popularne spodnie, ale za to dodaje kobiecie wdzięku i seksapilu, za którym wszyscy mężczyźni szaleją, bo to kuszący widok.

Opublikowany w Moda