Jakie klatki są odpowiednie dla psów?

Bardzo lubię psy i inne zwierzęta, które można trzymać w mieszkaniu. Ostatnio zaadoptowałam ze schroniska małego, ale bardzo zwinnego i szybkiego pieska. Wszystko było dobrze, dopóki nie wychodziłam z mieszkania, a zwierzę nie zostawało samo w domu. Wtedy zaczął mi demolować wszystkie meble i sprzęty. Musiałam znaleźć jakieś rozwiązanie tej sytuacji.

Zdecydowałam się na dużą klatkę dla psa

duża klatka dla psa do domuPo konsultacji z weterynarzem, doszłam do wniosku że najlepszym rozwiązaniem będzie zamykanie psa w klatce na czas nieobecności innych mieszkańców domu. Potrzebna mi była duża klatka dla psa do domu, w której będzie się on mógł wygodnie położyć. Na szczęście bez problemu udało mi się taką klatkę dostać w okolicznym sklepie zoologicznym. Udało mi się tam dostać bardzo tanią, a zarazem przestronną i dużą klatkę, odpowiednią dla psa takiej wielkości, jakiego ja miałam. Największą zaletą wybranej przeze mnie klatki był fakt, że była ona w pełni składana. Dlatego na co dzień, kiedy byłam w domu, nie zajmowała ona zbyt wiele miejsca. Sprzedawczyni zapewniła mnie o jej wytrzymałej i solidnej konstrukcji. Był to model chwalony przez wielu klientów. Już wkrótce przekonałam się, że nie były to opinie „na wyrost”. Korzystam z niej od kilku tygodni, i jak do tej pory jestem bardzo zadowolona. Przede wszystkim dlatego, że umożliwia mi bezpieczne zamknięcie psa, na czas mojej nieobecności w domu.

Zamknięcie klatki jest zaprojektowane w taki sposób, że pies nie może jej sobie samodzielnie otworzyć, co jest dla mnie bardzo istotne. Cała konstrukcja jest wykonana w taki sposób, żeby zwierzę nie mogło na przykład przegryźć jej prętów, co mogłoby stać się bardzo niebezpieczne, ponieważ pies mógłby się zranić. Jestem bardzo zadowolona z jej wysokiej jakości.