Jaki kross na start?

 

Poszukując idealnego roweru, który ma się sprawdzić nie tylko w warunkach miejskich warto porównywać ze sobą różne oferty krossów, które w dzisiejszych czasach są bardzo popularne. Są to modele przeznaczone do bardziej zaawansowanej jazdy po nie równym terenie. Tutaj rozwiązania techniczne różnią się od tych stosowanych w przestrzeni miejskiej.

Polecany model krossa w góry

kross evado 4.0To pozwala na lepsze dostosowywanie się nawet do tych najtrudniejszych tras. Jeżeli całkowicie nie znamy się na tej tematyce i nie mamy w niej doświadczenia to warto zwrócić szczególną uwagę na model, którym jest kross evado 4.0. Jest to rower, który po pierwsze zachęca cenowo. Można znaleźć prawdziwą okazję i nabyć go po dobrej cenie. Dzięki temu nie musimy wydawać na starcie kilku tysięcy na sprzęt. Ten kross poradzi sobie znakomicie i można go zabierać w różne rejony. Przede wszystkim jest bardzo lekki. Jego waga to lekko ponad czternastu kilogramów. Dzięki czemu możemy go bez trudu przenosić, a jazda po wzniesieniach nie będzie taka trudna. Jest to podstawa w rowerze, który ma się sprawdzić w takich warunkach. Jeżeli chodzi o wygląd to otrzymujemy tutaj rower, który posiada sportowy kształt. Dzięki temu staje się atrakcyjny pod względem wizualnym. Posiada te rozwiązania techniczne, które najlepiej się sprawdzają w dzisiejszych czasach. Między innymi są to przerzutki znanego producenta, które pozwalają na sporą elastyczność pod względem ustawień.

Standardem są też hamulce hydrauliczne, które dają możliwość wykonywania szybkich manewrów. Każdy kto chciaż raz z nich korzystał wie jak to rozwiązanie jest wygodne. Dlatego poszukując optymalnego roweru, który sprawdzi się w trudniejszych warunkach warto zwrócić uwagę na tego krossa. Posiada wszystko to co przyda się na zaawansowanych szlakach.