Jaka pościel w hotelu?

Kołdry i poduszki dające ogromny komfort spania to standard w hotelach oraz pensjonatach. Konfekcja hotelowa powinna być wykonana z dobrej jakości materiałów, które będą delikatne dla skóry, antyalergiczne, a jednocześnie odporne na działanie wysokiej temperatury podczas prania.

Jaka powinna być pościel hotelowa?

producent pościeli hotelowejPensjonaty oraz hotele to miejsca, w których pościel stanowi bardzo ważną rolę. Z racji specyfiki tych miejsc pościel jest często wymieniana i prana, zatem musi być ona wysokiej jakości. Poza trwałością pościel w hotelu powinna prezentować się elegancko. Producent pościeli hotelowej oferuje pościel o standardowych wymiarach, czyli 140 x 200 cm, 160 x 200 cm oraz 180 x 200 cm. Materiał, z którego wykonuje się pościel musi być odporny na wielokrotne pranie. Producent oferuje pościel bawełnianą o splocie satynowo-bawełnianym lub płóciennym. Pościel ma świetny stosunek komfortu spania do ceny pościeli. Kolorystyka pościeli hotelowej jest raczej stonowana tzn. przeważa kolor biały, écru czy pastelowe barwy. Producent pościeli w swoim asortymencie posiada również prześcieradła hotelowe, które cechują się wysoką odpornością i świetną jakością. Jeśli chodzi o kołdry i poduszki do hotelu, to producent ma w swojej ofercie produkty dedykowane dla hoteli, wypełnione włókniną antyalergiczną. Poduszki są bardzo wygodne i gwarantują komfortowy sen. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, producent oferuje wykonanie poduszek oraz kołder zarówno w standardowych oraz niestandardowych wymiarach.

Konfekcja hotelowa musi być wykonana z materiałów najwyższej jakości, ze względu na specyfikę hoteli i pensjonatów. Pościele i prześcieradła są prane niezwykle często, zatem muszą być odporne na działanie temperatury oraz środków do prania. Ponadto muszą spełniać wszelkie obowiązujące standardy i być przyjemne dla skóry.