Jak urządzić salon?

Salon jest najważniejszym pomieszczeniem w każdym domu. To w nim przyjmuje się gości oraz spędza się wspólnie czas z rodziną i najbliższymi. Dlatego też jest to swego rodzaju wizytówka całego domu. Warto więc zadbać o to by jego aranżacja wyglądała jak najlepiej. Aby pokój nie był tak przewidywalny można umieścić w nim jakieś ciekawe dodatki i meble.

Nowoczesne fotele można łączyć z innymi stylami

nowoczesne fotele do salonuJakie meble wybrać do salonu by go trochę urozmaicić? Bardzo dobrym pomysłem jest postawienie na nowoczesne fotele do salonu, które sprawią, że całe wnętrze będzie wyglądać bardziej intrygująco. Nawet jeżeli sofa albo narożnik są utrzymane w bardziej eleganckim czy też prostym stylu nie oznacza to, że fotele muszą także mieć taki dizajn. Obecnie pasuje moda by łączyć ze sobą różne style. Artystyczny miszmasz bardzo dobrze sprawdza się w takich wnętrzach jak salon czy kuchnia połączona z jadalnią. Krzesła w różnych kolorach i stylach przy prostym stole w stylu skandynawskim można spotkać w wielu aranżacjach wnętrz najlepszych projektantów. Nowoczesne do salonu również mogą być w różnych kolorach. Bardzo modne są teraz fotele o nieoczywistych kształtach. Dobrze jest zainwestować w mebel o opływowym kształcie, który będzie wyróżniał się na tle np. kanapy. Bardzo nowatorskim i modernistycznym rozwiązaniem są też fotele, które montowane są na haku na suficie. Wyglądają one jak mini hamaki. Są niesamowicie wygodne, a do tego wyglądają po prostu super.

Salon to nie tylko kanapa i stolik kawowy. W takim miejscu świetnie sprawdzają się fotele, które wcale nie muszą być z tego samego zestawu co sofa. Połączenie nowoczesności z klasyką wygląda świetnie i nie trzeba się tego bać. Można łączyć różne style i tak właśnie robią teraz najlepsi projektanci wnętrz.