Innowacyjny skuter elektryczny dla inwalidów

 

Jestem osobą, która ma poważne problemy z poruszaniem się, gdyż cierpię na dużą otyłość. Odchudzanie nie wchodzi w grę, zapisałam się na operację zmniejszania żołądka, ale muszę czekać jeszcze trzy lata. Póki co, nie mogę siedzieć ciągle w domu, dlatego postanowiłam zakupić elektryczny skuter inwalidzki do czterech tysięcy złotych. Mam nadzieję, że uda mi się taki znaleźć.

Komfortowe skutery elektryczne w niskich cenach

czterokołowy skuter elektryczny inwalidzkiZnam bardzo dobry sklep online z pojazdami elektrycznymi. Moja znajoma zamówiła stamtąd elegancki skuter inwalidzki dla swojej babci. Zaraz przejrzę aktualną ofertę sprzedażową w tym sklepie internetowym i postaram się jeszcze dzisiaj jakiś ciekawy model skutera wybrać. Zależy mi na tym, aby skuter dobrze się prezentował i miał wszelkie udogodnienia. Właśnie znalazłam taki czterokołowy skuter elektryczny inwalidzki w jednej z ofert. Pojazd ma bardzo istotną dla mnie rzecz: pojemny kosz na zakupy. To ułatwiłoby mi robienie zakupów, tym bardziej, że od kilku miesięcy można już wjeżdżać skuterem do środka galerii handlowej. Skuter ma nowoczesny panel z wejściem USB i radiem, regulowaną kierownicę i fotel. Nie trzeba często ładować akumulatora, wystarczy raz na pięćdziesiąt pokonanych kilometrów. Oświetlenie jest nowoczesne – ledowe, a do każdego pojazdu dołączany jest gratis solidny kask w dowolnym odcieniu. Wybrany przeze mnie model jest w najpopularniejszym w tym sezonie kolorze ciemnoszarym.

Zdecydowałam, że od razu zamówię ten pojazd, bo tylko do końca tygodnia wszystkie skutery objęte są promocją w wysokości dziesięciu procent. Przesyłka jest darmowa, co mnie bardzo cieszy, bo to dodatkowa oszczędność. Dostawa ma do mnie dotrzeć w ciągu czterdziestu ośmiu godzin. Producent zapewnia, że pojazd jest bardzo prosty w montażu.