Hybrydy utrzymujące się od dwóch do trzech tygodni

 

Z pewnością niejednej kobiecie zdarzyło się już chodzić z odpryskiem lakierowym na paznokciu. Nie wygląda to estetycznie, ale czasem po prostu nie ma czasu na to, by pojawić się w salonie kosmetycznym czy nawet wykonać samodzielnie manicure w warunkach domowych.

Utwardzanie lakieru do hybryd lampą UV

manicure hybrydowy ŁódźNie da się ukryć, że zwykły lakier może odprysnąć już po kilku dniach. Zdarza się nawet, że lakier odpryskuje już po kilku godzinach od jego nałożenia! Nawet trwały lakier nie ma szans z codziennymi obowiązkami – sprzątaniem, gotowaniem i innymi. Alternatywnym rozwiązaniem może być skorzystanie z oferty manicure hybrydowego. Taki manicure nakładany jest bardzo cieniutką warstwą. Nakłada się go ta samo jak zwykły lakier. Różnica jest jednak taka, że następnie tę warstewkę utwardza się za pomocą lampy UV. Taki manicure hybrydowy Łódź cieszy się coraz większą popularnością. Cechą charakterystyczną tej metody jest to, że lakier lśni bardziej niż w zwykłym manicure. Całość wygląda zdecydowanie lepiej. Najważniejsze jest jednak to, że hybrydy utrzymują się bardzo długo. Wyglądają doskonale nawet przez 2, a nawet 3 tygodnie. Obowiązki domowe w żaden sposób nie wpływają na stan hybryd, bo są one bardzo wytrzymałe. Nie dochodzi tutaj do pojawienia się żadnych odprysków. Producenci lakierów stosowanych w manicure hybrydowym zapewniają, że są one wykonywane ze związków hypoalergicznych. W lakierze nie ma też żadnych substancji szkodliwych, które mogłyby doprowadzić do uszkodzenia płytki paznokciowej.

Do wykonania manicure hybrydowego stosuje się specjalną emalię. Nie jest to sam lakier, ale połączenie żelu z lakierem. To właśnie w tym tkwi sekret manicure hybrydowego. Nie da się jednak usunąć hybryd zwykłym zmywaczem do paznokci. Należy udać się do salonu, gdzie stosuje się płyn na bazie acetonu.