Gdzie na weekendowy wypad?

Pracuje w dużej firmie z profilem telekomunikacyjnym, generalnie nie jeżdżę na żadne delegacje, jednakże ostatnio została mi jedna przydzielona. Miałam jechać do całkiem nowego dla mnie miejsca i tam spotkać się z klientem. Nasze biznesowe spotkanie zaplanowane było odgórnie – posiadałam stosowny jego scenariusz. Według jego założeń miało ono potrwać około jednej-dwóch godzin. Spotkanie było ustawione na sobotę, w godzinach porannych.

Jak spędzić weekendowy czas w województwie świętokrzyskim?

weekend świętokrzyskieMiałam pozostać w danym miejscu przez całe dwa dni i jeden wieczór, czyli wyjazd w piątek i zameldowanie w hotelu wieczorem, a sobota i niedziela – pobyt opłacony przez pracodawcę. Wychodziło na to, że będę mieć dużo wolnego czasu dla siebie. Jechałam sama, więc musiałam obmyślić strategie na dobre spożytkowanie mojego czasu. Pierwsze co przyszło mi na myśl, co zrobienie researchu w internecie w celu sprawdzenia proponowanych atrakcji. Niewiele myśląc sięgnęłam po swojego laptopa i wpisałam w najpopularniejszej znanej mi wyszukiwarce internetowej następującą frazę – weekend świętokrzyskie, ponieważ miałam spędzić ten czas w Jędrzejowie, mieście które znajduje się w województwie świętokrzyskim. Z racji tego, iż jechałam tam moim służbowym samochodem, mogłam sobie pozwolić nie małe pozwiedzanie całego województwa. Ostatecznie zdecydowałam się na odwiedzenie najlepszego w regionie świętokrzyskim SPA. Znajdowało się ono w Sandomierzu. Miało bardzo dobrą opinię wśród internautów. Dodatkowo dla osób z poza województwa świętokrzyskiego oferowany był akurat duży rabat.

Weekend spędzony w uroczym województwie jakim niewątpliwe jest świętokrzyskie uważam za jak najbardziej udany. Mimo, iż byłam sama, bardzo dobrze się bawiła. Jakość oferowanych zabiegów SPA była bardzo wysoka.