Gdzie kupić nasiona konopi?

 

Bardzo wiele sklepów zajmuje się dystrybucją pestek marihuany. Działają one w pełni legalnie, a ich asortyment jest certyfikowany, jak również posiada wszystkie niezbędne atesty. Warto mieć na uwadze, ze przeważająca ilość sklepów z branży działa wyłącznie w internecie. 

Pestki marihuany do hodowli outdoorowej

nasiona konopi do uprawy outdoorUprawianie marihuany, nawet tej leczniczej, jest w Polsce zakazane, a nasze prawodawstwo przewiduje za to surowe kary. Dlatego też nasiona sprzedawane są jako przedmioty kolekcjonerskie, przyprawy, czy też składniki naturalnych kosmetyków. Sklepy z nasionami marihuany sprzedają nasiona z najodleglejszych miejsc na świecie, jak też polskie odmiany, ale największą popularnością cieszą się oczywiście te, które znają wszyscy, jak na przykład Blueberry Haze, Amnesia, czy też Silver. Najtańsze ziarna kosztują od kilku do kilkunastu złotych. Natomiast jeżeli chodzi o nasiona konopi do uprawy outdoor to ich koszt to najczęściej od dwudziestu do nawet ponad stu złotych. Pamiętajmy, iż pestki outdoor potrzebują światła słonecznego przez około dziesięć godzin na dobę, co sprawia, że najlepszą porą dla nich jest lato. To małe ograniczenie, dlatego też na ich zakup decydują się raczej bardziej doświadczeni konsumenci. Zakup nasion jest bezproblemowy, ponieważ cała oferta jest widoczna w sklepie online, zarówno jeśli chodzi o samo ziarno, jak i roślinę, która z niego może wyrosnąć. Przesyłki ze sklepów online przychodzą najczęściej w dyskretnych, niepozornych opakowaniach.

Jeżeli chcemy zdecydować się na zakup nasion marihuany, to najlepiej zrobić to w polecanym sklepie, takim który posiada wszelkie certyfikaty i atesty, świadczące o oryginalności oraz legalności. Kupując u niesprawdzonych sprzedawców nigdy nie mamy gwarancji, czy faktycznie kupujemy opisywane w ofercie ziarna.