Fascynacja dziecka autem bmw

Mój syn jest bardzo zafascynowany samochodami marki bmw. Na pewno jest to związane z tym, że razem z mężem posiadamy auto tej marki, a syn bardzo chciałby być taki jak tata i robić wszystko to co on, z prowadzeniem samochodu włącznie. Mąż sadza go czasami za kierownicą i daje zatrąbić, ale dla syna zawsze to mało. Postanowiliśmy więc zakupić mu dziecięcy model naszego samochodu. 

Poszukiwania odpowiedniego auta dla dziecka 

autko bmw dla dzieciPróbę znalezienia odpowiedniego dla naszego dziecka samochodu zaczęliśmy od wpisania w wyszukiwarkę internetową frazy: autko bmw dla dzieci. Mimo, że wyskoczyło dużo rekordów większość z nich nie dotyczyła marki bmw. Udało nam się jednak znaleźć kilka odpowiednich modeli. Zdecydowaliśmy się na model na baterie. Wydawał nam się lepszy, ponieważ baterię w razie konieczności moglibyśmy zmienić nawet na ulicy, podczas zabawy dziecka. Wybrane przez nas auto miało również wygrawerowany znaczek bmw, a nie tylko naklejkę na zderzaku jak reszta samochodzików. Było to rozwiązanie trwalsze. Naklejka mogłaby się przecież zmyć pod wpływem choćby deszczu, czy przy myciu zabawki. Wybraliśmy ulubiony kolor syna oraz rozmiar auta dostosowany do wzrostu syna. W komplecie mieliśmy też dostać zestaw baterii. Musiał w końcu dosięgać do pedałów i móc złapać kierownicę. Zamówiliśmy zabawkę i dostaliśmy wiadomość, że kurier dostarczy ją za cztery dni. 

Kurier przyjechał bez opóźnienia. Zamówione autko było bardzo dobrej jakości. Synek bardzo ucieszył się ze swojego nowego bmw. Większa część elementów była plastikowa. Koła samochodu były duże, gumowe i solidne. Autko w obsłudze było bardzo proste, synek nie miał z nim najmniejszych problemów. Od razu zabraliśmy go na przejażdżkę. Auto miało odpowiednią prędkość, jak na dziecięce potrzeby, można nim było swobodnie skręcać.