Eleganckie oświetlenie w nowoczesnej jadalni

Uwielbiam swój dom. Razem z mężem urządziliśmy go w dość nowoczesny sposób. W naszym domu zdecydowanie nie ma nudy i to najbardziej mi się w nim podoba. Ostatnio zdecydowaliśmy, że czas na zmianę oświetlenia w naszej jadalni. Jesteśmy z niej bardzo dumni, bo jest to zwariowane ale estetyczne pomieszczenie ale lampy w jadalni nam się znudziły.

Oświetlenie do jadalni wybrał mój mąż

eleganckie oświetlenie do jadalniŻeby wybrać nowe oświetlenie do jadalni udaliśmy się na zakupy do naszego ulubionego sklepu z oświetleniem i wyposażeniem domu. Jak zwykle podobało nam się tam bardzo dużo rzeczy ale każde z nas miało swojego faworyta. Mężowi w sklepie bardzo spodobał się elegancki żyrandol utrzymany w jasnych kolorach. Kiedy go zobaczyłam od razu pomyślałam o jakichś wielkich salach balowych, bo żyrandol ten wyglądał jak mini wersja takiego bardzo ozdobnego oświetlenia. Na początku nie byłam przekonana czy takie eleganckie oświetlenie do jadalni będzie pasować. Nasza jadalnia jest urządzona w bardzo nowoczesnym stylu – postawiliśmy z mężem na ciekawe rozwiązania i kształty. W meblach użyto też oraz nietypowych materiałów takich jak np. grube metalowe pręty. Cała jadalnia wygląda bardzo industrialnie, co strasznie mi się podoba. Ale mimo to zgodziłam się na zakup żyrandola wybranego przez mojego męża i była to dobra decyzja. Stwierdziłam, że czasami warto zaszaleć, a oświetlenie to było naprawdę ozdobne i podobał mi się sposób i solidność wykonania tej lampy.

Nowe oświetlenie w jadalni wygląda naprawdę dobrze. Moje obawy związane z tym, że taka ozdobna i elegancka lampa nie będzie pasować do reszty, były zupełnie bezpodstawne. Jadalnia wygląda po prostu świetnie i wszystko razem prezentuje się super – różne style łączą się ze sobą w ciekawy sposób i tworzą bardzo estetyczną i interesującą aranżację.