Ekologiczne świece sojowe

Jesteśmy otoczeni dodatkami, które w ogóle nie są nam potrzebne. Mam tu na myśli różnego rodzaju konserwanty, ulepszacze smaku i inne. Mało rzeczy jest już pochodzenia naturalnego, większość z nich tylko imituje prawdziwy smak, lub zapach. Dlatego ja stałam się świadomym konsumentem i zważam na to, co umieszczam w swoim koszyku na zakupach.

Nietoksyczna, sojowa świeczka

Świece zapachowe sojoweBardzo lubię, gdy w moim domu już na samym wejściu ładnie pachnie. Jednak nie ufałam zwykłym świecom dostępnym w sklepach, ponieważ nie były one wykonywane z odpowiedniego materiału. W moich czterech kątach można było znaleźć tylko Świece zapachowe sojowe, które stały się moim odkryciem roku. Przede wszystkim świece te nie zawierają w sobie żadnych sztuczności i toksyn, dzięki temu świeczka wypalając się nie wytwarza żadnych szkodliwych substancji. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, jak bardzo mogą być szkodliwe zwykłe świeczki. Ja wiem, bo sporo o tym czytałam. Dlatego używam teraz wszystkiego co ekologiczne i nietoksyczne, żeby rzutowało to w przyszłości na moim stanie zdrowia. Jakiś czas temu wybrałam się po nowe świece sojowe i planowałam tym razem kupić ich więcej. Wcześniej kupiłam tylko dwie na próbę, bo nie wiedziałam, czy ich zapach będzie wyczuwalny w domu. Miałam do wyboru je, albo wosk zapachowy. Jednak świeczka ma zawsze w sobie ten klasyczny urok i dzięki czemu nigdy nie wyjdzie z mody, bo pięknie się prezentuje na półce.

Zaopatrzyłam się w nową kolekcję świec o przeróżnych zapachach. Są one dostosowane do moich różnych nastrojów, ponieważ mam kilka słodkich zapachów, dwa owocowe i jeden taki cięższy na gorsze dni pełne nostalgii i rozmyślań. Nie wyobrażam już sobie teraz domu bez takich świeczek i pięknych zapachów, które wydzielają.