Czym charakteryzują się elektryzatory akumulatorowe-bateryjne?

Zamontowanie elektrycznego ogrodzenia może skutecznie zwiększyć zabezpieczenia posiadanych rabatek czy ogrodów. Drapieżniki i szkodniki, niezależnie od gatunku, mogą być odstraszone impulsem elektrycznym. Wybór elektryzatora akumulatorowo-bateryjnego może znacznie przedłużyć działalność całego systemu, nawet na polach i dużych pastwiskach.

Charakterystyka elektryzatorów akumulatorowych-bateryjnych

elektryzator akumulatorowo-bateryjnyWłaściciele gospodarstw rolnych chcą jak najczęściej unikać kosztownych strat. Tyczy się to również inwentarza, ich hodowanych zwierząt czy uprawianych roślin. Aby móc skutecznie ochronić je przed szkodnikami i drapieżnikami montują ogrodzenia elektryczne. Mocą i napięciem są one dopasowywane do wielkości odgradzanej przestrzeni, a także rodzaju zagrożenia. Aby działały one jak najsprawniej muszą mieć dobrane odpowiednie elektryzatory. Wpływają one na moc impulsu elektrycznego i z tego powodu, mogą wpłynąć na skuteczność odstraszania zwierząt o grubszej skórze i dłuższym futrze. Elektryzator akumulatorowo-bateryjny jest jednym z działających najtrwalej. Charakteryzuje się wysoką mocą, która może zabezpieczyć pola przed stratowaniem przez jelenie i sarny. Właściciele gospodarstw rolnych zmagają się z wieloma zagrożeniami ze strony drapieżników i szkodników. Dlatego też bardzo ważne jest dla nich, aby chronić swoje uprawy i hodowlane zwierzęta.

Wśród stosowanych zabezpieczeń pastwisk, obok psa pasterskiego, to ogrodzenia elektryczne działają na największą ilość zagrożeń. Aby skutecznie ochronić swoje  pole przed królikami czy jeleniami, a także aby nie narażać owiec na kontakt z drapieżnikami, odgradza się ich pastwiska pastuchem zasilanym elektryzatorem akumulatorowo-bateryjnym. W ten sposób nie trzeba bać się o ich bezpieczeństwo.