Córka wybiera fototapetę do swojego pokoju

Remont w pokoju mojej córki był zaplanowany już w zeszłym roku. Cieszyłam się, że będzie ona miała nowy pokój, a to dlatego, że dorasta i koniec z różowymi misiami na ścianie. Jako dwunastolatka, należy jej się coś nowocześniejszego, młodzieżowego. Fajnie było zainwestować w fototapetę do jej pokoju.

Jaką fototapetę wybrała córka?

fototapeta do pokoju sklep internetowyChciałam bardzo, aby córka uczestniczyła w remoncie. W końcu to jej pokój i warto, ażeby zdecydowała o tym, jak ma wyglądać jej pokój. Powiedziałam, że w jednym sklepie są świetne fototapety. Opowiedziałam jej o nich i widziałam jej zainteresowanie. Pojechaliśmy tam, jednak… mojej córce nic nie przypadło do gustu. Zasmuciło mnie to, bo myślałam, że będę miała zakupy z głowy. Żadna z fototapet nie była w jej guście i z resztą miała rację. Mąż powiedział, że zobaczymy, czy w internecie będzie jakaś ładna fototapeta do pokoju sklep internetowy miał o wiele więcej wyboru niż stacjonarny. Córka przez cały wieczór wybierała i oglądała fototapety. Było tam dosłownie wszystko! Bardzo jej się podobały sportowe fototapety i te ze zwierzętami. Powiedziała, że nie chce nic dziecięcego, tylko coś, co będzie widniało na jej ścianie jeszcze co najmniej przez dziesięć lat. Stwierdziła, że najładniej wygląda dżungla wraz z papugami. Faktycznie, ta fototapeta miała w sobie to coś i ponadto pasowała do mebli mojej córki w kolorze kremowym.

Postanowiliśmy z mężem zainwestować w właśnie taką fototapetę do pokoju. Zamówiliśmy ją internetową, a kilka dni później mogliśmy ją oglądać na ścianie w pokoju. Pasowała doskonale! Była przecudna. Moja córka od tego momentu od razu lepiej czuła się w swoim pokoju i nie wstydziła się już zapraszać do siebie koleżanek, które wcześniej wyśmiewały jej różową tapetę z misiami. Już z tego wyrosła.