Box ze sztucznymi kwiatami

Powszechnie przyjęło się, że na wszelkie uroczystości kupuje się kwiaty. Kwiaty jako główny podarunek lub dodatek do prezentu. Często pokaźnym bukietem lub symboliczną różą obdarowuje się jedynie Panie, gdyż przyjęło się również, że mężczyźnie kwiatów nie wypada darować.

Flower boxy na różne okazje 

sztuczny flower boxPłeć męską częściej obdarowuje się alkoholem, zegarkami lub prezentami odpowiednio dopasowanymi do zainteresowań. Jest jedna okazja, na którą kwiaty kupuje się zarówno Panom, jak i Paniom oraz osobą za życia niedefiniującym się jako żadna z powyższych – mianowicie jest nią pogrzeb. Istnieje jednak tak wiele okazji, aby obdarowywać kogoś kwiatami o wiele bardziej przyjaznych, niż ostatnie pożegnanie, iż pozwolę sobie pominąć ten często przykry wątek. Kwiaty, jak wspominałam są idealnym prezentem lub dodatkiem do niego na wszelkie okazje. Imieniny, urodziny, ślub czy gratyfikację. Co jednak podarować osobie, która kwiaty lubi, ale doniczki z przeróżnymi roślinami już spadają z parapetu? A cięte kwiaty szybko więdną i denerwują obdarowywanego? Po krótkim zastanowieniu na myśl przychodzi sztuczny flower box. Sztuczne kwiaty są wykonywane z takich materiałów, że do złudzenia przypominają te żywe. Pięknie ułożone w zdobiony pudełku czy wiaderku bądź wiklinowym koszyku doskonale nadają się na prezent. Boksy, w których włożone są kwiaty często obszyte są materiałem, na przykład satynowym. Widnieje na nich logo firmy, kwiaciarni bądź personalizowany napis. Kwiaty przez to, że są sztuczne nie wymagają od obdarowanego nic więcej, oprócz cieszenia się ich widokiem. Chcąc jednak zaimponować osobie, dla której box jest przeznaczony możemy wykonać go samodzielnie, jeżeli oczywiście posiadamy takie umiejętności. Sztuczny flower box wykonany własnoręcznie nawet jeżeli w swojej formie nie będzie doskonały rozgrzeje niejedno serce. Kwiatowe pudełka można dopasowywać do aktualnie otaczającej nas aury lub do upodobań danej osoby.

Dobrać gatunki kwiatów, jakie się lubi lub zastosować kolorystykę pasującą do panującej pory roku lub kolorów wnętrza, w które kwiatowy box miałby zdobić. Warto też przemyśleć kompozycję, ponieważ będzie ona często przez cały rok, niezależnie od zmieniającego się otoczenia czy pór roku.