Bezpieczny plac zabaw w przedszkolu

Otwarcie prywatnego przedszkola w tej części miasta było bardzo dobrą decyzją. Zanim jeszcze placówka otwarta, to już pojawiło się wielu zainteresowanych. Prace wykończeniowe miały zająć jeszcze trochę czasu i można było ruszać z nabór. Byłam wszystkim bardzo podekscytowana.

Zamówienie placu zabaw u sprawdzonego producenta 

producent placów zabawMusiałam zainwestować jeszcze w plac zabaw, gdyż był to jeden z najważniejszych elementów związanych z wyposażeniem każdego przedszkola. Dla mnie najważniejsze było, żeby na placu zabaw było bezpiecznie i dlatego potrzebny do współpracy był mi sprawdzony producent placów zabaw i dlatego uznałam, że o pomoc poproszę koleżankę, która prowadziła przedszkole na innym osiedlu. U niej w placówce był idealny plac zabaw, na którym dzieci lubiły się bawić. Zadzwoniłam do niej i uzyskałam namiar na producenta, od którego ona nabyła plac zabaw. Od razu skontaktowałam się z tym producentem i ku mojemu zadowoleniu zgodził się na szybką współpracę. Placówkę chciałam otworzyć na czas i dlatego zależało mi, żeby plac zabaw pojawił się jak najszybciej. Producent posiadał tak ogromne doświadczenie, że sam wiedział doskonale jak miał wyposażyć plac zabaw. Całkowicie mu zaufałam, ponieważ wiedziałem, że człowiek ten znał się na swoim fachu. Za plac zabaw rozliczyłam się na sam koniec i nawet nie musiałam wpłacać żadnej zaliczki, co było dla mnie bardzo wygodne, gdyż do tego czasu mogłam swobodnie pozyskać fundusze na plac zabaw. Przedszkole zostało otwarte na czas. 

Byłam bardzo spokojna, ponieważ miałam pewność, że wszystkie dzieci bawiące się na placu zabaw są bezpieczne. Do przedszkola przyjęłam bardzo dużo maluchów, bo miałam wystarczającą ilość miejsca. Praca z dziećmi sprawiała mi mnóstwo przyjemności i to kochałam.