Bateria prysznicowa z systemem czasowym

Jako matka trójki dzieci muszę pilnować wielu aspektów rodzinnych. I takim aspektem są również rachunki. W ten sposób więc staram się kontrolować i uczyć różnych członków rodziny, szczególnie dzieci, że warto pamiętać o zgaszaniu światła, gdy jest ono nam niepotrzebne, czy robić inne rzeczy, z myślą o dbaniu i domowy budżet. W końcu jednak stwierdziłam, że muszę zrobić coś konkretniejszego, by wymusić bardziej odpowiedzialne zachowanie rodziny.

Czasowa bateria prysznicowa w łazience

baterie prysznicowe czasoweNie mamy w domu wanny, tylko kabinę prysznicową. Zdecydowaliśmy się na taki ruch, ponieważ jest to duża oszczędność wody i w sumie lepiej dla środowiska. Jednak nasze dzieci nawet z prysznica potrafią zrobić sobie zabawę do upadłego. Ja z mężem potrafimy się wykąpać bardzo szybko, natomiast dzieci często biją jakieś rekordy przebywania pod prysznicem. I stale leci w nim woda – tak nawet po kilkadziesiąt minut. Rekord wynosił chyba półtorej godziny. Czas było z tym skończyć. Znalazłam w jednym ze sklepów ofertę na baterie prysznicowe czasowe. Jak tylko się z tym asortymentem zapoznałam, to od razu stwierdziłam, że to jest właśnie to czego potrzebuję. Pogadałam z mężem i razem udaliśmy się do sklepu znaleźć najbardziej pasującą dla nas baterię czasową. Po przybyciu do domu jeszcze przed wieczornymi prysznicami udało się wszystko zamontować i sprawdzić, czy wszystko działa sprawnie i bez jakichkolwiek zarzutów.

Jakież dziwienie było u moich dzieci, gdy okazało się, że nie wystarczy już odkręcić wody i moczyć się ile dusza zapragnie. Teraz nagle wszyscy kąpali się o wiele szybciej i to było dla nich wystarczające. Długie posiedzenia w łazience nie były już potrzebne, a rachunki za wodę stały się naprawdę o wiele wiele przyjemniejsze do opłacania.