Bardzo spodobał mi się dom wczasowy

Moja koleżanka z pracy wróciła po swoim urlopie bardzo wypoczęta. Sporo opowiadała mi o miejscu, do którego pojechała. Na początku zupełnie nie wiedziałam gdzie to jest ale weszła sobie w internet i tam udało mi się uzyskać dokładne namiary na pensjonat, w którym koleżanka spędzała swoje wakacje.

Pojechałam do pensjonatu na wakacje

dom nad rozlewiskiem - gdzie to jestOkazało się, że w internecie można naprawdę znaleźć wszystko. poza dokładną mapką jak dojechać i galerią ze zdjęciami poczytałam wiele bardzo pozytywnych opinii od gości, którzy byli w tym miejscu. Wystarczy tylko odpowiednio wpisać hasło w internecie i znajdzie się wszystkie potrzebne dane. Dom nad rozlewiskiem – gdzie to jest wystarczyło i dzięki temu udało mi się zarezerwować sobie pokój na soje wakacje. Zdecydowałam się na wypoczynek nad rozlewiskiem ze względu na to że co roku jeździłam nad morze. Postanowiłam zmienić swoje coroczne plany i zdecydować się na coś innego. Nie żałuję, że się na to zdecydowałam. Moje wakacje były bardzo udane. Dom nad rozlewiskiem był idealnie wyposażony. Ekipa, która była zatrudniona w domu bardzo dobrze dbała o wszystkich gości. Pokój, w którym spędzałam swój urlop był codziennie sprzątany przez bardzo miła panią. Z mojego pokoju miałam piękne widoki na przyrodę. Można było korzystać z wielu atrakcji dostępnych dla gości. Codziennie sporo spacerowałam wokół domu. Rozlewisko było idealnie zagospodarowane. Gospodarze przygotowali dla gości sporo terenów z ławeczkami a także z placem zabaw dla dzieci. 

Wakacje poza miastem okazały się strzałem w dziesiątkę. Zrelaksowałam się i wypoczęłam. Nie musiałam walczyć o miejsce na plaży nad morzem. jezioro, które było w okolicy było bardzo zadbane i znajdowała się w nim czysta woda. Bardzo chętnie będę wspominać swoje wakacje i polecać to miejsce swoim znajomym.