Agencja pośrednictwa w obrocie nieruchomościami

Właściciele nieruchomości w postaci działek lub budynków mieszkalnych oraz użytkowych, podejmują decyzje dotyczące sprzedaży lub wynajmu posiadanej nieruchomości, co umożliwi zarobek z racji posiadanego majątku. Nieruchomość jest formą inwestycji długoterminowej, lecz znalezienie klienta chętnego na wynajem lub zakup budynku może okazać się trudne.

Fachowe usługi agencji nieruchomości

agencja nieruchomości w krakowieDlatego właśnie posiadacze nieruchomości decydują się na przekazanie lokalu lub budynku do agencji nieruchomości, której pracownicy zobowiązują się znaleźć klienta oraz przedstawić mu korzystną ofertę transakcji. Doświadczeni fachowcy, specjalizują się w wycenie nieruchomości oraz ustaleniu rynkowej ceny. Takiego rodzaju usługi, świadczy profesjonalna agencja nieruchomości w Krakowie. Przekazując posiadaną przez nas nieruchomość pod opiekę agencji, nie musimy samodzielnie realizować czynności związanych z wyceną nieruchomości, wystawieniem ogłoszenia, czy też poszukiwać klientów, gdyż wszystkie etapy sprzedaży lub wynajmu nieruchomości wykonywane są przez pracowników agencji. Jest to świetne rozwiązanie dla osób posiadających kilka lokali lub budynków przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem, oraz nie dysponujących czasem do samodzielnego przygotowania lokalu do transakcji. Wówczas warto zapoznać się z pełną ofertą agencji nieruchomości, oraz skorzystać z najbardziej odpowiadającego nam pakietu usług.

Przekazując nieruchomość pod opiekę agencji, nie tylko oszczędzamy czas, lecz także rozliczamy się z agencją na bardzo korzystnych warunkach. Najczęściej stosowanym sposobem rozliczenia, jest procent od dokonanej transakcji. Wysokość stawki procentowej może różnić się od wybranego pakietu usług. Warto więc dobrać taki rodzaj usług agencji, który pozwoli nam na szybkie zakończenie transakcji.