laetari.pl

Zdecydowaliśmy się na pomoc projektantki wnętrz

Historia budowy naszego nowego domu jest bardzo krótka, więc przytoczę ją tylko na szybko. Od dwóch lat się budujemy i tak naprawdę mamy zrobione już wszystko to co jest potrzebne do rozpoczęcia prac wykończeniowych. Nie wiem, jak się nazywa taki stan budynku w nomenklaturze deweloperskiej, ale wystarczy jedynie zacząć prace remontowe i aranżacyjne.

Projektantkę do aranżacji zatrudniła moja żona

aranżacja wnętrz głogówNie będę przypisywał sobie zasług związanych z tym, że wnętrza w naszym nowym domu aranżuje projektantka. Zatrudniła ją moja żona, ponieważ miały przyjemność  się spotkać gdzieś na ścieżce całkowicie zawodowej. W każdym razie bardzo się z tego cieszę, bo ja do takich kwestii nie mam ani głowy ani wyobraźni. Jedyne, co sam wymyśliłem to wielki telewizor, który osobiście zawieszę na głównej ścianie w salonie. Natomiast muszę przyznać, że nie ma to jak profesjonalnie zaprojektowana aranżacja wnętrz Głogów połączona z pięknie przygotowaną wizualizacją. To jest dla mnie największy plus tego, że urządzaniem wnętrz zajmuje się u nas projektantka. Wszystko mogę sobie zobaczyć na przygotowanej wizualizacji w komputerze a nawet w swoim telefonie. I nie muszę sobie niczego wyobrażać, bo wszystko widzę na ekranie komputera. Jako, że nie mam zbyt dużej wyobraźni ani tym bardziej inteligencji przestrzennej, to dla mnie właśnie to jest największą zaletą – wizualizacja projektu.

Skorzystaliśmy z usług projektantki wnętrz, ale na początek zleciliśmy jedynie aranżację parteru w naszym domu. Chodzi po prostu o to, że górne piętro nie będzie reprezentacyjne, więc jego aranżacją zajmiemy się samodzielnie. Natomiast dół naszego domu to będzie część, która będzie naszą wizytówką. Chcemy, żeby wszystko dobrze do siebie pasowało, a sami chyba nie dalibyśmy rady sobie takiej aranżacji zaprojektować.