laetari.pl

Poszukiwania serwisu Huawei

Kilka tygodni temu kupiłam sobie telefon Huawei. Niestety, już po tym krótkim czasie zaczął się on psuć. Zacinał się, trzeba było go ciągle restartować, a czasami i to nic nie dawało. W końcu zdecydowałam się go oddać do naprawy. Jako, że był to prawie nowy telefon, zależało mi na tym, aby zanieść go do naprawy do autoryzowanego serwisu Huawei. Najpierw jednak musiałam takie miejsce znaleźć.

Potrzebowałam serwisu Huawei w Warszawie

serwis huawei w warszawieMiałam nadzieję, że uda mi się znaleźć takie miejsce blisko mojego miejsca zamieszkania. I tak też się stało. Bez problemu znalazłam świetny serwis Huawei w Warszawie. Zajmowali się oni naprawą sprzętu tej marki w niezwykle przystępnych, niskich cenach. Dużym plusem było to, że posiadali oni na miejscu wszelkie niezbędne części, dlatego czas realizacji naprawy był bardzo krótki. Na tym właśnie zależało mi najbardziej. Dowiedziałam się także, że oferują oni zarówno serwis w ramach gwarancji, jak i pogwarancyjny dla wszystkich sprzętów i urządzeń marki Huawei. Zachęcona pozytywnymi opiniami na temat tego serwisu dotyczącymi niskich cen, nie wahałam się dłużej i w pierwszej wolnej chwili udałam się tam ze swoim telefonem. Szybko przekonałam się, że to był prawdziwy „strzał w dziesiątkę”. Na miejscu od razu trafiłam na świetnego specjalistę, który sprawdził telefon i powiedział, co jest problemem. Całe szczęście okazało się, że jest to drobna usterka.

Dzięki temu da się ją szybko i tanio naprawić. Już dwa dni później otrzymałam naprawiony telefon. Na dokonaną usługę naprawy dostałam gwarancję. Szybko jednak przekonałam się, że naprawa została przeprowadzona w sposób rzetelny i poprawny. Odkąd tylko odebrałam telefon z serwisu nie miałam z nim nawet najmniejszych problemów. Działał on szybko i prawidłowo.