laetari.pl

Kto zajmuje się transportem zwłok?

Kiedy zmarła moja babcia, byłam trochę smutna. Wiadomo, to ona mnie wychowywała i poza nią nie miałam nikogo bliskiego. Nie mogłam jednak się załamywać, ponieważ to na mnie spadł obowiązek organizacji pogrzebu. Wiedziałam, że babcia życzyłaby sobie, aby zostać skremowaną. Większość formalności udało mi się załatwić bardzo szybko.

Potrzebowałam kremacji i transportu zwłok

transport i kremacje zwłok w warszawiePozostała w zasadzie jeszcze tylko jedna sprawa. Mianowicie, musiałam zorganizować transport i kremacje zwłok w Warszawie. W pierwszej kolejności zadzwoniłam do mojej przyjaciółki i zapytałam, czy może mi podpowiedzieć miejsce, które oferuje takie usługi. Wtedy ona powiedziała mi, żebym udała się do zaufanego domu pogrzebowego, który zajmuje się takimi kwestiami. Ten dom pogrzebowy znajdował się niemal w samym centrum Warszawy, blisko mojego miejsca zamieszkania, dlatego nie miałam żadnych problemów z tym, żeby trafić na miejsce. Udałam się tam natychmiast i szybko przekonałam się, że to był prawdziwy „strzał w dziesiątkę”. Swoje usługi oferowali oni w bardzo przystępnych, niskich cenach, dlatego nie musiałam się martwić o to, że zabraknie mi pieniędzy z zasiłku pogrzebowego, który otrzymałam po śmierci babci. Wszystko dzięki temu, że dom pogrzebowy posiadał własne krematorium, a transport zwłok na terenie Warszawy był dostępny w niskich, atrakcyjnych cenach.

Skorzystałam z ich usług i szybko przekonałam się, że to była dobra decyzja. Trafiłam tutaj na naprawdę bardzo pomocne i kompetentne osoby, które podpowiedziały mi wiele rzeczy. W dodatku transport i kremacja zwłok odbyły się bardzo szybko i sprawnie z zachowaniem należytej staranności i poszanowania dla zmarłej osoby, co również nie było dla mnie bez znaczenia. Teraz polecam to miejsce innym, którzy muszą zmierzyć się z tak ciężkim tematem.