laetari.pl

Poszukiwania smacznego cateringu

Zdecydowałam się zrobić imprezę firmową dla moich pracowników. Ostatni rok zakończyliśmy z bardzo dobrym wynikiem. Uznałam, że taka nagroda im się po prostu należy. Oczywiście nie zamierzałam samodzielnie gotować dla kilkudziesięciu osób. Doszłam do wniosku, że o wiele lepszym rozwiązaniem będzie zamówienie dobrego i odpowiedniego na taką okazję cateringu.

Potrzebowałam smacznego cateringu z Bydgoszczy

smaczny catering z bydgoszczyPrzyznam jednak szczerze, że jeszcze nigdy nie korzystałam z takich usług. Dlatego w pierwszej chwili nie wiedziałam, gdzie powinnam się udać. Całe szczęście z pomocą przyszła mi moja przyjaciółka, która podpowiedziała mi, gdzie można znaleźć smaczny catering z Bydgoszczy. Ona sama kiedyś korzystała z jego usług i była naprawdę bardzo zadowolona. Oferowali oni bardzo dużo różnych dań do wyboru. Na rynku działali już od kilkunastu lat i posiadali niezwykle pozytywne opinie i rekomendacje od poprzednich klientów. Wiele osób chwaliło pyszny smak ich potraw zarówno tych serwowanych na gorąco, jak i na zimno. W dodatku mieli niezwykle niskie, atrakcyjne ceny, co było dla mnie dodatkową zaletą. Obsługiwali oni nie tylko imprezy firmowe, ale także wszelkie rodzinne przyjęcia okolicznościowe takie jak komunie czy urodziny i rocznice ślubu. Zachęcona tak pozytywnymi opiniami na temat tego miejsca zdecydowałam się dłużej nie wahać i jeszcze tego samego dnia zadzwoniłam do ich przedstawiciela handlowego.

Zapytałam się o szczegóły oferty, która okazała się naprawdę bardzo korzystna. A jeszcze ważniejsze okazało się dla mnie to, że dowóz cateringu na terenie Bydgoszczy był już wliczony w cenę i nie musiałam ponosić w związku z tym, żadnych dodatkowych kosztów. Jedzenie zamówione z tego cateringu okazało się naprawdę bardzo smaczne i zdrowe.