laetari.pl

Czy medaliki są dobrym pomysłem na prezent?

 

Mieszkam w spokojnym, małym miasteczku. Jestem jubilerem i razem z mężem mamy sklep z biżuterią, dewocjonaliami. Mamy sporo klientów. Oferujemy również biżuterię na zamówienia, którą wykonujemy sami według projektu klienta albo naszego. Jubilerstwo to nasza pasja, sposób na życie.

Popularne złote medaliki w naszym sklepie

medaliki złote na prezentZbliża się maj  okres pierwszych Komunii Świętych. Mamy z mężem sporo zamówień na medaliki złote na prezent komunijny. Nasi klienci zamówili medaliki ze specjalnymi grawerami albo oryginalnymi zawieszkami np. w kształcie aniołka, koniczynki czy serduszka. Otrzymane prezenty w formie medalików wzmocnią moc przeżywanych wtedy doświadczeń, wzruszeń, emocji. Złote medaliki to symbole wiary w Boga ofiarowywane w formie prezentu w czasie uroczystości komunijnych, chrztu czy bierzmowania. Mamy w swojej ofercie wiele wzorów złotych medalików, które bardzo dobrze się sprzedają. Są one bardzo popularne nie tylko w maju jako prezent komunijny. Klienci kupują je też na prezent na chrzest i bierzmowanie. Nasze złote medaliki wykonane z najwyższą precyzją i troską o detal. Każdy z nich posiada w zestawie unikatowy łańcuszek w dwóch długościach do wyboru. Dodatkowo można do nich dołączyć grawerunek na ozdobnym pudełeczku. Są one po prostu idealne na prezent. Nasi klienci bardzo często je kupują w prezencie dla najbliższych osób. Medaliki są bardzo popularne, chętnie kupowane.

Medaliki złote bezsprzecznie są jednym z najlepszych wyborów na prezent na chrzest. Medalik złoty z okazji chrztu świętego dziecko otrzymuje najczęściej od rodziców chrzestnych, dziadków. Moim zdaniem złoty medalik na prezent to idealny sposób na trafioną pamiątkę. Złote medaliki to doskonały prezent dla bliskiej osoby. Polecam je swoim klientom.