laetari.pl

Potrzebowałam kojca dla psa do samochodu

Ostatnio kiedy jechałam z moim psem samochodem do parku, w pewnym momencie zaczął on skakać po całym wnętrzu pojazdu. W pewnej chwili skoczył tak, że zmienił mi bieg w aucie, a po chwili wcisnął pedał gazu. Całe szczęście udało mi się szybko zareagować na ten wybryk i zapanowałam nad samochodem. Na przyszłość musiałam się jednak lepiej zabezpieczyć, o czym opowiedziałam mojej przyjaciółce.

Poszukiwania wygodnych kojców do auta dla psów

wygodny kojec dla psa do samochoduWtedy ona zapytała się mnie, dlaczego po prostu nie kupię swojemu czworonogowi specjalnego kojca samochodowego. Przyznam szczerze, że nie miałam pojęcia o tym, że coś takiego istnieje. Postanowiłam więc udać się do sklepu zoologicznego i zapytać o takie produkty. Okazało się, że wygodny kojec dla psa do samochodu jest w tym sklepie dostępny w niezwykle niskiej, atrakcyjnej cenie. Zapewniła mnie ona, że jest to naprawdę świetny wybór. Pokazany przez nią model kojca jest bardzo często wybierany przez właścicieli czworonogów, którzy cenią sobie ich komfort i bezpieczeństwo. Kojec wykonany jest z wysokojakościowego i wodoodpornego materiału, który zabezpiecza wnętrze samochodu przed ewentualnym podrapaniem przez psa. Zwierzaka przypina się w kojcu za pomocą specjalnych szelek samochodowych, które są wygodne i nie pozwalają psu wyskoczyć z kojca. Jednocześnie zapewniają mu one pełną swobodę ruchów.

Pies w kojcu może się położyć, usiąść lub stać, jeśli jest to pies małej rasy. Sam kojec można bez problemu wyczyścić. Z materiału bez większych problemów można pozbyć się sierści oraz nieprzyjemnego zapachu. Zdecydowałam się zakupić ten kojec i bardzo szybko przekonałam się, że to był prawdziwy „strzał w dziesiątkę”. Kojec służy mi już od dłuższego czasu i jak do tej pory nie mam, co do jego funkcjonowania żadnych zastrzeżeń.