laetari.pl

Poszukiwania wkładów olejowych do zniczy

Zbliżała się uroczystość Wszystkich Świętych. W tym roku miałam bardzo dużo grobów do odwiedzania. Doszłam do wniosku, że nie ma sensu kupować na każdy grób osobnych zniczy, ponieważ i tak wiele z nich wyląduje po uroczystości w śmietniku. Uznałam, że po prostu kupić wkłady do zniczy, które będę umieszczać w zniczach, które już stoją na grobie, ale nie są zapalone.

Zalety wkładów olejowych Bolsius

wkład olejowy bolsius na 4 dniOczywiście zależało mi na tym, aby były one naprawdę wysokojakościowe i solidne. Udałam się do osiedlowego sklepu, gdzie mogłam liczyć na pomoc doświadczonej sprzedawczyni. Kiedy powiedziałam jej czego potrzebuję, od razu poleciła mi ona wkład olejowy Bolsius na 4 dni. Dowiedziałam się od niej, że takie znicze zawsze równo się palą i wypalają się do końca. Palą się przez cztery dni, czyli bardzo długo. Są to wkłady przeznaczone do palenia na zewnątrz. Ich dużą zaletą jest to, że nie kopcą i nie zawierają żadnych trujących substancji, które mogłyby zaszkodzić dzikim zwierzętom, które mogą przypadkowo znaleźć się na cmentarzu. Byłam bardzo pozytywnie zaskoczona, kiedy okazało się, że takie wysokojakościowe i solidne wkłady do zniczy są dostępne w niezwykle niskiej, atrakcyjnej cenie. Zaufałam więc sprzedawczyni i zakupiłam kilkanaście sztuk zniczy, ponieważ dokładnie tyle grobów miałam odwiedzić. Już wkrótce przekonałam się, że to był dobry pomysł.

W dniu uroczystości Wszystkich Świętych zapaliłam wszystkie znicze na grobach bliskich zmarłych. Kiedy cztery dni później poszłam ponownie na cmentarz wszystkie znicze się dopalały. Faktycznie, tak jak zapewniła mnie sprzedawczyni, okazały się one naprawdę wysokojakościowe i przede wszystkim, wypalały się do końca, co było dla mnie bardzo ważne. W przyszłości z pewnością będę wybierać wkłady tej firmy.