laetari.pl

Szafki do kuchni na wymiar

Projektanci mebli mają czasem dość oryginalne pomysły, które mimo wielu potencjalnych zalet okazują się być całkowicie niepraktycznymi. W naszym przypadku było to wykonanie narożnych szafek w kuchni, do których nie można było łatwo się dostać podczas gotowania i konieczności szybkiego dostępu do zawartości owych szafek.

Solidne szafki kuchenne na zamówienie

solidne meble kuchenne szafki narożneRegularne gotowanie było więc tym bardziej męczące, toteż po jakimś czasie zaczęliśmy zastanawiać się nad wymianą narożnych szafek, właśnie ze względu na bardzo niekomfortowe wykonanie, które miało być w założeniu bardzo nowoczesne, aczkolwiek zdecydowanie przeszkadzało w codziennym użytkowaniu mebli i gotowaniu w kuchni. Nie chcieliśmy zbyt długo męczyć się z niekomfortowymi i niewygodnymi szafkami, toteż zleciliśmy wykonanie szafek pod wymiar firmie, tworzącej solidne meble kuchenne szafki narożne były jednym z najczęściej zamawianych mebli, jak się dowiedzieliśmy, gdyż w wielu przypadkach okazywało się iż owe szafki, tak jak nasze, są być może wizualnie całkiem imponujące i pojemne, aczkolwiek dostęp do nich jest mocno utrudniony. Zaprojektowanie wybranego przez nas rodzaju szafki zajęło nam kilkanaście minut, a mogliśmy je wykonać na bardzo intuicyjnym programie do tworzenia mebli z gotowych elementów, jaki był dostępny na stronie producenta.

Można tam było również modyfikować wygląd i wymiary każdego mebla który mógł być stworzony, a możliwość wizualizacji gotowego projektu była ogromnym ułatwieniem, dzięki któremu jeszcze dokładniej wymierzyliśmy i dostosowaliśmy wszystkie elementy szafki wedle własnego uznania. Szafki były wykonane o wiele dokładniej niż dotychczasowo u nas obecne fabryczne meble, zwłaszcza pod kątem wymiarów, toteż idealnie pasowały do miejsca w którym miały być postawione.