laetari.pl

Jak spakować dużą paczkę?

Prowadzę z przyjaciółką  małą galerię z obrazami, rzeźbami w Kazimierzu Dolnym. Kazimierz Dolny to po prostu oaza artystów. To prawdziwe zagłębie sztuki. To niewielkie miasteczko z bogatą historią, uroczym rynkiem z pięknymi kamienicami i mnóstwem utalentowanych, znanych artystów Nasza galeria cieszy się dużym zainteresowaniem. Mamy dzieła młodych i regionalnych artystów.

Duża paczka z obrazem

folia do dużych paczekNasza galeria prowadzi również sprzedaż on-line. Dzieła naszych artystów wystawiamy w Internecie, wszyscy mają wtedy szansę, okazje żeby kupić dzieło obraz albo rzeźbę artysty z naszego urokliwego miasteczka. Mamy do wysłania trzy obrazy do Francji znanego naszego artysty. To będzie duża przesyłka i to dość daleko. Dlatego firma kurierska poleciła nam, że najlepsza będzie folia do dużych paczek. Kupiłyśmy folię stretch idealnie przywierającą  do owijanych nią przedmiotów oraz folię bąbelkową Nasze obrazy zabezpieczyłyśmy najpierw specjalna tkaniną, potem papierem a na końcu folią streczową i bąbelkową o dużych parametrach do paczek. Okazuje się do dużych paczek najlepsza jest folia streczowa i bąbelkowa. Folia bąbelkowa, którą kupiłyśmy była najwyższej jakości, była lekka i gwarantowała właściwe zabezpieczenie obrazów wysyłki. Podobno folia ta jest najczęściej wybierana przez sprzedawców do wysyłki swoich sprzedanych produktów.

Folia strecz przydała się też, miała doskonałą jakość, najwyższą przyczepność, wytrzymałość. Dzięki niej nasze obrazy były stabilnie spakowanie i nie przesuwały się podczas wysyłki. W naszym codziennym życiu folie pakowne czy ochronne stają niezastąpione. Są nam potrzebne do wysyłki różnych rzeczy, do pakowania, do przechowywania. Moim zdaniem idealne jest to, że są folie do pakowania naprawdę dużych paczek.