laetari.pl

Fachowa zabudowa samochodów

Coraz więcej zaprzyjaźnionych firm wyposażało się w samochody dostawcze, skonwertowane tak by spełniać zadania najlepiej jak to było możliwe. W końcu i my zdecydowaliśmy się na taki samochód, choć początkowo mieliśmy oczywiście dość duże trudności w wyborze odpowiedniej konwersji. Nasz dotychczasowy samochód był bowiem najzwyklejszym „dostawczakiem” którego należało przerobić na właściwą rolę.

Zabudowa pojazdu na zamówienie

zabudowy busów 9 osobowychMy natomiast potrzebowaliśmy samochodu, który będzie miał miejsce dla pasażerów, a jednocześnie przestrzeń do której moglibyśmy załadować narzędzia i materiały, potrzebne nam w pracy. Mnóstwo zaprzyjaźnionych firm używało konwersji i zabudowy samochodów dostawczych w celu ulepszenia i modyfikacji pojazdu do własnego standardu, toteż i my w końcu postanowiliśmy w ten sposób ulepszyć samochód i dostosować do naszych potrzeb. Zabudowy busów 9 osobowych były, jak się okazało, jednym ze standardowych zabiegów, jakim można było poddać samochód dostawczy. Modyfikacja tego typu polegała na montażu siedzeń w ładowni, w taki sam sposób w jaki montowane są normalne siedzenia w pojazdach transportu osobowego, oraz wydzielenie przestrzeni na ładunek, narzędzia i wszystkie pozostałe elementy jakie miały być przewożone w pojeździe. Mimo iż nie była to standardowa modyfikacja, wydawała się nam bardzo przydatna i utylitarna, toteż zleciliśmy jej wykonanie w jednym z dwóch samochodów dostawczych, jakich używaliśmy w pracy. Konwersję wykonał nam bardzo renomowany serwis samochodowy, działający w naszej okolicy.

Modyfikacja okazała się być niemal nie do odróżnienia od fabrycznej konstrukcji samochodu. Mogliśmy od razu wdrożyć pojazd do pracy, i działał on zupełnie tak, jakby modyfikacja była fabrycznie zamontowana, a nie była tylko konwersją założoną już w trakcie użytkowania pojazdu.