laetari.pl

Piwne parasole i ogródki

Mieszkam w Sandomierzu, to przeurocze i przepiękne miejsce. Przeprowadziłam się tu kilka lat temu i od pierwszego dnia zakochałam siw etym miejscu, w ludziach, przyrodzie. Razem z mężem kupiliśmy na rynku w Sandomierzu restaurację. Była urokliwa i urocza. Miała dwie sale restauracyjne i letni ogródek.

Parasole do ogródka restauracji w Sandomierzu

wytrzymałe parasole do ogródków piwnychZa dwa miesiące rozpoczyna się okres wakacyjny. Będzie można otworzyć już ogródek dla gości.  Musimy pilnie kupić nowe wytrzymałe parasole do ogródków piwnych. Te, które mamy niestety po kilku latach używania zniszczyły się. Znaleźliśmy firmę niedaleko Sandomierza firmę, która produkuje parasole do ogródków piwnych i ma bogata ofertę: duży wybór kolorów, kształtów. Zamówiliśmy parasole w kolorze beżowym żeby pasowały do elewacji naszej restauracji. Parasole były wolnostojące, wykonane  z najwyższej jakości materiałów, m.in. anodowanego aluminium oraz trwałej tkaniny o nowoczesnym wyglądzie. Były po prostu idealne, strasznie mi się podobały. Teraz tylko musimy odnowić krzesła i stoliki, pomyśleć o nowych dodatkach np. doniczkach, lampionach, serwetkach. Producent parasoli zapewnił nas, że są bardzo wytrzymałe, odporne na działania atmosferyczne i bardzo łatwe w utrzymaniu czystości. W sezonie parasole sprawdziły się w 100 %. Idealnie wkomponowały się w klimat rynki sandomierskiego, wyglądały nowocześnie i oryginalnie. Klientom parasole bardzo się podobały.

Parasole w naszym ogródku piwnym zapewniają  doskonałą ochronę przed nagłym deszczem oraz promieniowaniem słonecznym. Są stylowe i nadały naszej restauracji niepowtarzalnego charakteru oraz dobrego smaku. Dzięki nim klienci częściej zaglądali do naszej restauracji żeby pod nimi odpocząć, zjeść dobry posiłek, napić, porozmawiać.