laetari.pl

Poszukiwania kursu manicure i stylizacji paznokci

Odkąd pamiętam uwielbiałam malować paznokcie. I to nie tylko sobie. Malowałam paznokcie rodzicom i rodzeństwu. Później także koleżanką w szkole. Bardzo dobrze mi to wychodziło. Dlatego teraz zdecydowałam się zapisać na specjalny kurs manicure, po którym będę mogła otworzyć swoje własne studio stylizacji paznokci. Zależało mi na tym, aby rozpocząć kurs, jak najszybciej.

Skorzystałam z zaawansowanego kursu manicure

zaawansowany kurs manicure i stylizacji paznokciWiedziałam, że najlepiej będzie, jak znajdę jakiś kurs który przeznaczony jest dla osób, które umieją już „co nie co” w tym temacie. Porozmawiałam na ten temat z moją koleżanką z pracy, która podpowiedziała mi, gdzie powinnam się w takim razie udać. Poleciła mi ona bardzo dobry ośrodek szkoleniowy, w którym można było odbyć zaawansowany kurs manicure i stylizacji paznokci. Zapewniła mnie ona, że jest on prowadzony przez rzetelne i sprawdzone kosmetyczki, które w spokojny sposób przekazują całą swoją wiedzę i szkolą przyszłe manicurzystki już od wielu lat. Dużą zaletą tego kursu jest niska, przystępna cena, a także fakt, że znaczna jego część to zajęcia praktyczne. Dzięki temu od początku można się szkolić pod czujnym okiem doświadczonych manicurzystek, które na bieżąco korygują błędne ruchy kursantów. Sam kurs kończy się egzaminem oraz uzyskaniem certyfikatu, jeśli z egzaminu uzyska się pozytywny wynik.

Zachęcona takimi pozytywnymi opiniami koleżanki, zdecydowałam się jeszcze tego samego dnia udać do tego ośrodka szkoleniowego i zapytać o taki kurs. Miałam farta, bowiem najbliższy zaawansowany kurs manicure ruszał już za kilka dni i pozostało tylko jedno, ostatnie wolne miejsce. Od razu więc je zarezerwowałam i wpłaciłam zaliczkę. Już po pierwszych zajęciach wiedziałam, że wyniosę z tego kursu ogromną wiedzę na interesujący mnie temat.