laetari.pl

Poszukiwania kopert firmowych z nadrukiem

Jestem sekretarką w dużej firmie prawniczej. Jestem odpowiedzialna między innymi o zaopatrzenie biurowe. Dbam o to, żeby nikomu w firmie nie zabrakło papieru do drukarki czy kopert, w które można zapakować listy i pisma, które muszą być wysłane w formie tradycyjnej, a nie elektronicznej. Ostatnio zauważyłam, że na stanie mamy coraz mniej kopert.

Zamówiłam eleganckie koperty firmowe

koperta firmowa z nadrukiemKilka tygodni temu moja przełożona prosiła mnie, żebym kupiła koperty firmowy z odpowiednim nadrukiem, jak tylko skończą się te, z których korzystamy obecnie. Musiałam więc znaleźć sklep papierniczy, w którym będę mogła zamówić koperty z takim nadrukiem. Na szczęście nie okazało się to trudne. Udałam się do pobliskiego sklepu i powiedziałam, że potrzebna mi jest koperta firmowa z nadrukiem. Zapytałam, czy mogę tutaj kupić koperty z własnym nadrukiem. Nie było z tym problemu. Wybrałam odpowiedni rozmiar kopert oraz papier z jakiego były one wykonane. Zależało mi na tym, aby koperty firmowe były wykonane z trochę grubszego papieru niż te zwykłe. Dzięki temu wysyłając korespondencję, w której znajdowały się dane osobiste naszych klientów, miałabym pewność, że nikt nie prześwietli koperty. Za pomocą specjalnego programu graficznego mogłam sama wykonać projekt nadruku, który miał się znaleźć na wierzchniej stronie koperty. Nie miałam z tym problemu, ponieważ program był prosty w obsłudze.

Już kilka dni później odebrałam gotowe koperty ze sklepu. Byłam bardzo zadowolona z ich jakości. Nadruk był wyraźny i nie zawierał rozmazanych pikseli. Dodatkowo kolory były wyraziste. Dokładnie takie jakie wybrałam. Po wydrukowaniu nie różniły się one zbytnio od tych, które wybrałam w programie graficznym. Moja przełożona również była bardzo zadowolona z zakupionych przeze mnie kopert.