laetari.pl

Top do lakierów hybrydowych od semilac – zalety

Wykorzystywanie lakierów hybrydowych niesie ze sobą wiele korzyści. Pomalowane nimi paznokcie utrzymują znacznie dłużej swój nienaganny wygląd, a zmiana na inny wzór wynika w głównej mierze ze zbyt dużego odrostu. W przypadku lakierów hybrydowych nie ma mowy o schodzącym lakierze. Trzyma się on na paznokciach nawet do trzech tygodni.

Zalety topu do lakierów hybrydowych od Semilac

top do lakierów hybrydowych semilacNa czas, przez który lakier hybrydowy będzie zachowywał najwyższą jakość, wpływ ma wiele czynników. Jednym z nich jest dopasowanie odpowiedniego topu – lakieru bezbarwnego, którego formuła ma za zadanie tworzyć barierę ochronną dla powierzchni lakieru kolorowego, który znajduje się od nim. Jeśli interesuje Cię dobry top do lakierów hybrydowych semilac i jego produkty z pewnością przypadną Ci do gustu. Możesz przebierać w różnych wykończeniach, jeśli chodzi o powłokę topu – błyszczącą, matową czy welwetową. Sam top od marki semilac chroni doskonale warstwy lakieru nałożone pod niego, dzięki czemu nie musimy obawiać się o żadne odpryski. Lakierowi hybrydowemu nie są straszne żadne uszkodzenia. Pamiętaj jednak, że łączenie produktów do manicure hybrydowego może skończyć się niepowodzeniem. Różne firmy mają odmienne formuły, co sprawia, że złym pomysłem jest łączenie lakierów od różnych producentów. Jeśli stawiasz na top od semilac, warto także wybierać bazy i odcienie lakierów hybrydowych od tego producenta. Dzięki temu jeszcze bardziej przedłużasz trwałość wykonanego manicure, a przy tym masz pewność, że paznokcie zawsze będą dobrze wyglądać.

Pojawienie się lakierów hybrydowych diametralnie zmieniło sposoby pielęgnacji paznokci. Choć wielu może mieć wątpliwości co do wpływu tych produktów na stan płytki – jeśli upewnimy się, że nie mamy na nie uczulenia, możemy być o nie spokojni. Nie tylko nie zaszkodzą naszym paznokciom, a wręcz mogą wpłynąć na poprawę ich stanu.