laetari.pl

Kosze na śmieci w pokojach hotelowych

 

Niezależnie od tego, w jakim stylu urządza się pokoje hotelowe — prostym, nowoczesnym, czy vintage — na pierwszym miejscu powinno się stawiać wygodę i komfort gości. Wygodne łóżko to najważniejszy element każdego pokoju hotelowego i to ono w dużej mierze wpływa na ogólną ocenę całego hotelu przez klienta.

Eleganckie i stylowe kosze na śmieci

kosze hoteloweWyposażenie pokojów hotelowych zależy często od ilości gwiazdek posiadanej przez dany hotel. Hotele pięciogwiazdkowe przykładają dużą wagę nie tylko do komfortu gości, ale również do stylowego urządzenia pokojów. Nie oznacza to jednak, że hotele trzy i czterogwiazdkowe nie przykładają wagi do wystroju. W ofercie specjalistycznych sklepów znajdują się meble hotelowe stylowe, a jednocześnie niedrogie. Oprócz podstawowych elementów wyposażenia wnętrz, jakimi są choćby łóżka, szafy i krzesła, istotne są mniejsze akcesoria, takie jak wieszaki, stojaki na bagaże, stoliki i kosze hotelowe. Zwłaszcza te ostatnie mają duży wpływ na komfort gości. Aby dobrze spełniały swoją funkcję, powinny być przede wszystkim czyste. Stal nie chłonie zapachów i jest łatwa do czyszczenia, dlatego śmietniki wykonane z tego tworzywa nie muszą być często wymieniane na nowe. Są łatwe w myciu, co szczególnie zostanie docenione przez serwis sprzątający. Do pokojów hotelowych szczególnie polecane są kosze hotelowe wyposażone w podwójną ściankę. Zaprojektowane są tak, by ukryć worek na śmieci, dzięki czemu nie psują estetyki pokoju. Na rynku dostępne są różne kolory śmietników, dzięki czemu bez problemu można dopasować je kolorystycznie do każdego wnętrza. Najmodniejsze w ostatnich sezonach są śmietniki z matowej lub połyskującej stali, a także wykończone ekoskórą. Kosze na śmieci u dołu wykończone są specjalnym, niekorozyjnym pierścieniem, chroniącym posadzkę przed zarysowaniami.

Urządzając pokoje hotelowe, nie należy zapominać o umieszczeniu w każdym z nich przynajmniej jednego kosza na śmieci. Ten niewielki element wyposażenia może łatwo ulecieć z pamięci, jednak wbrew pozorom jest bardzo ważny, ponieważ pomagają utrzymać porządek. Nikt w końcu nie chciałby znaleźć się w sytuacji, gdzie trzeba chować śmieci z powrotem do walizki lub niezręcznie prosić obsługę o udostępnienie publicznego kosza na śmieci.

Artykuł na podstawie: milsystem.pl