laetari.pl

Hurtownia z kwiatami online

Wraz z rodzicami prowadzimy wspólny biznes. Mamy sieć kwiaciarni w naszym mieście. Ludzie w ostatnich latach coraz chętniej kupują do swoich domów i mieszkań kwiaty, gdyż lubią obcować z zielenią. Wiele roślin ma prozdrowotne właściwości.

Kwiaty online z dostawą

doświadczona hurtownia kwiatów onlineW naszych kwiaciarniach dostosowujemy się do potrzeb naszych klientów. Oprócz kwiatów ciętych mamy również w swoim asortymencie kwiaty doniczkowe. Aktualnie modne są sukulenty oraz kwiaty, które nie wymagają zbyt wiele nakładu pracy. Wiele osób chce mieć w swoim domu trochę zieleni, która nie tylko doskonale ozdabia wnętrza, ale również ma działanie prozdrowotne. Wiele roślin oczyszcza powietrze z toksyn i szkodliwych substancji lotnych. Po tym jak kilka miesięcy temu nasz główny dostawca towaru zaczął się spóźniać z nowymi dostawami postanowiliśmy poszukać innej firmy. Wiadomo, że aktualnie wszystko można znaleźć przez internet. Zatem po krótkim researchu wyświetliła mi się doświadczona hurtownia kwiatów online. Po weryfikacji i przeprowadzonych rozmowach postanowiłam, nawiązać współpracę. Hurtownia miała ciekawy i bogaty asortyment, stosunkowo niskie ceny i gwarantowała szybką realizację zamówienia. W branży florystycznej bardzo ważny jest czas oraz jakość danego towaru dlatego postawiłam na firmę, która miała bardzo dobre opinie oraz referencje. Z niecierpliwością czekałam na zakupiony towar. Miałam nadzieję, że faktycznie wszystko przebiegnie w błyskawicznym tempie. Kwiaty są bardzo delikatne i muszą być przewożone z najwyższą starannością.

Faktycznie się nie zwiodłam. Nowa hurtownia miała bardzo sprawnie działającą logistykę. Kwiaty zabezpieczane były prawidłowo i podczas transportu zawsze były odpowiednio przygotowane. Byłam niesamowicie zadowolona zarówno z jakości towaru jak i z szybkiej realizacji zamówienia.