laetari.pl

Siłowniki do nowej bramy

Wraz z mężem zamieszkaliśmy na wsi. Dom, który kupiliśmy był do generalnego remontu jednak nie byliśmy tym wcale zrażeni. Cieszyliśmy się bardzo, że mamy nareszcie swój własny kąt i możemy zacząć urządzać się po swojemu.

Automatyczna brama z napędem

siłownik do bramyChoć czekało nas bardzo dużo pracy byliśmy tak naładowani pozytywną energią, że aż rwaliśmy się do pracy. Chcieliśmy jak najszybciej przeprowadzić się do naszego nowego domu. Jednak zanim remont dobiegł końca należało zastanowić się również nad postawieniem nowego ogrodzenia wraz z bramą. Mieliśmy dwa młode psy i z pewnością stare psujące się ogrodzenie nie stanowiłoby dla nich żadnego problemu. Fakt, że z pewnością nie znalazłby drogi powrotnej do domu w nowym otoczeniu bardzo nas niepokoił. Brama również wymagała wymiany była stara i się nie domykała. Poza tym była bardzo ciężka i w wielu miejscach przerdzewiała. Zdecydowaliśmy się na nowoczesne ogrodzenie, które zapewniłoby nam bezpieczeństwo oraz chroniłoby nas przed wścibskim wzrokiem. Zdecydowaliśmy się również na montaż automatycznej bramy, która miałaby nam zapewnić dodatkowy komfort. Nie trzeba będzie wychodzić z auta po to tylko aby otworzyć, a potem zamknąć bramę. Aby skrzydła były automatyczne konieczny jest siłownik do bramy. Jest to proste i bardzo sprytne urządzenie, które automatycznie otwiera i zamyka skrzydła bramy. Brama dzięki temu jest bezpieczna i w pełni funkcjonalna. Szczególnie przydatna dla rodzin posiadających auta. Napędy do bram znacznie ułatwiają i podnoszą komfort życia wszystkich domowników.

Gdy tylko wprowadziliśmy się do nowego domu wypróbowaliśmy automatyczną bramę, która okazała się strzałem w dziesiątkę. Dzięki niej transport rzeczy był o wiele szybszy, i nie musieliśmy się już martwić o bezpieczeństwo naszych zwierzaków.