laetari.pl

Jaka jest cena zawieszek na alkohol weselny?

Niektóre elementy organizacji przyjęcia weselnego są pomijane przez przyszłe pary młode. Mowa tutaj m.in. o specjalnych zawieszkach na alkohol, które dla wielu są zbędne. Okazuje się jednak, że tego rodzaju etykiety stanowią pewnego rodzaju tradycję, a także pozwalają zachować spójność na weselnych stołach. Warto więc zastanowić się czy na pewno chcemy rezygnować z winietek na alkohol, które są bardzo tanie, a gwarantują wyjątkowy efekt dla gości.

Czy warto zamawiać ślubne zawieszki na alkohol?

zawieszki weselne cenaJak najbardziej warto zdecydować się na taki element, który pozwoli nie tylko wyróżnić butelki z napojami alkoholowymi stawianymi na stole, ale również podkreśli ważność i wyjątkowość przyjęcia. Bardzo często pozostały alkohol jest rozdawany wśród gości, dlatego dobrze, aby posiadał specjalne, wyróżniające się zawieszki weselne Cena takiego rozwiązania wcale nie jest zbyt wysoka, często pary młode decydują się nawet na wydrukowanie oryginalnych etykiet i samodzielne przyczepienie czy zawieszenie ich na butelkach. Z całą pewnością warto postarać się, aby wszystkie butelki zostały wyposażone w stylowe lub zabawne winietki, które z kolei rozweselą nieco towarzystwo. Tutaj bardzo popularne są różnego rodzaju śmieszne teksty, wierszyki o parze młodej czy toasty z możliwością do wykorzystania przez zaproszonych gości.

Na tradycyjnych weselach obowiązkowo umieszczało się etykiety na butelkach, które często były wręczane nie tylko gościom, ale także ważnym osobom, które z wielu powodów nie mogły być na ślubie. W końcu toasty wznosi się za zdrowie i szczęście pary młodej, dlatego wszyscy powinni wiedzieć, na czyim ślubie się bawią i jak ważny jest to dzień dla młodego małżeństwa. Optymalnym rozwiązaniem są właśnie zawieszki do powieszenia na butelkach, zamiast tych klejonych, czasochłonnych i mało praktycznych w użyciu.